fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Kurslar

antalya yazilim kursu
Yazılım Kursları

Yazılım Kursları

Profesyonel Nitelik Katan Yazılım Eğitimleri

İncele
Yabancı Dil Kursları

Yabancı Dil Kursları

Profesyonel Nitelik Katan Yabancı Dil Eğitimleri

İncele
Tasarım Kursları

Tasarım Kursları

Profesyonel Nitelik Katan Tasarım Eğitimleri

İncele
antalyarobotikkodlamakursu-robotik-kodlama-kurslari
ÇocukSam

ÇocukSam

Çocuklar İçin Yazılım, Tasarım ve Robotik Kodlama

İncele
Kişisel Gelişim

Kişisel Gelişim

İş ve Sosyal Hayatınıza Nitelik Katan Eğitimler

İncele
Eğitim Paketleri

Eğitim Paketleri

Tamamlayıcı Eğitim Modülleri

İncele

Değer Katan Sertifikalı Kurslar

Yazılım Uzmanlığı

Yazılım Kurslarımızla günümüzde en çok talep edilen, en kolay iş olanakları sağlayan sektörlerden biri olan yazılım alanına profesyonel bir giriş yapabilirsiniz. Uzun yıllar Antalya’da yazılım üzerine eğitimler sunan akademimiz, sizleri sektörde aranan yazılımcılar haline getirmektedir. Web Yazılım uzmanlığı, Mobil yazılım uzmanlığı, Robotik ve Yapay zeka uzmanlığı, Gömülü sistemler uzmanlığı bir çok farklı yazılım alanlarında profesyonel birer developer olmanızı sağlayacaktır.  

Dil Kursu

Antalya Yabanci Dil kurslarımız ile sizlerde kısa sürede arzu ettiğiniz dili konuşabilir hale gelebilirsiniz. İngilizce, Almanca, Rusça ve Yabancılara Türkçe kurslarimiz kursiyerlerimize konuşma odaklı yabancı dil öğrenme fırsatı sunmaktadır. Bunların yanı sıra mesleki İngilizce ile tamamlayıcı eğitimler alabilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimiz ile sizleri SAMDİL kurslarını denemeye davet ediyoruz. 

Uzmanlığı Kursu

Tasarim kurslari ile yaratıcılığın sınırlarını zorlayacak birer uzman haline gelebilirsiniz. Sektörde en çok tercih edilen programları en nitelikli ve hızlı bir biçimde kullanmanızı sağlıyoruz. Eğitmenlerimizin sektörel tecrübeleriyle iş hayatınızda karşılaşabileceğiniz tüm problemlere önceden hazırlıklı olarak iş hayatına girmenin avantajını yaşayın

Çocuklar İçin Kursu

Çocuksam sloganıyla en kıymetlimiz çocuklar için doğru ve nitelikli bilişim eğitimlerini sunuyoruz. Çocukları yazılım, robotik, grafik tasarım, Yapay zeka ve yaratıcılıklarını artırmak için eklediğimiz yazarlık eğitimlerimiz ile onları cağın gereksinimlerinden uzak kalmamalarını ayrıca donanımlı bir eğitimle konforlu bir gelecek kurmalarının temellerini atiyoruz. 

Başa dön
Ara