Grafik Tasarım Kursu

grafik tasarım kursu

Grafik Tasarım Kursu Antalya

Grafik Tasarım Kursu Nedir. Günümüz hızla gelişen, teknolojiyi merkezlerine almış çağdaş toplumlardan oluşmakta, Toplumlar bu büyümeye paralel biçimde, değişen tüketim anlayışı çok çeşitli ürünlerin varolmasına neden olmuştur. Bu durum insanların tercihlerinde kararsızlığa kapılmasına neden olmaktadır. Tüketiciyi karalarında, onları alacakları ürünlerde, hizmetlerde yönlendirmek gerekir. Bu da ancak ürünün kalitesiyle, sunuluşuyla ve tanıtımının iyi yapılmasıyla mümkün olabilir. Bir reklam tanıtım görseli; yayımlandığı mecrada ürünü göstermekte ve dikkatleri üstünde çekmektedir. Çünkü Grafik Tasarımın, tanıtım çeşitleri arasında farklı bir gücü ve etkisi bulunmakta. Yalnız hazırlanan görsel, kullanılan semboller, renkler, tasarlandığı kitlenin kültürüne, ticari ve politik özelliklere doğru yansıtılması gereken canlı ve estetik bir göstergedir. Grafik Tasarım Sertifika programıyla kursiyerlerimize uzmanlarımızla bu birikimleri aktaracağız.

Bu Grafik Kursu Sizlere Neler Katacak?

Kursun genel amacı. Kursiyerlerimizi iş hayatına yönelik profesyonelleşebilecekleri yeni nesil tasarım trendlerini öğretmek. Grafik tasarım alanlarında başarılı bir uzman haline gelmelerini sağlamak. Üniversitelerin Grafik tasarım bölümünü tercih eden öğrencilerimizin. Bölümlerine profesyonel destekle en iyi başarıyı yakalamalarını sağlamak. Son dönemlerde grafik tasarım iş ilanları dikkatinizi çekmiş olmalı. İş ilanlarının sayısı ne kadar da çoğaldı değil mi? Çünkü salgınla birlikte bir çok firma ve iş yeri dijital sanatların önemini fark ettiler ve bu konuda yatırımlar yapmaya başladılar. Kendi bünyelerinde gerek grafik tasarım gerekse sosyal medya departmanları oluşturmaya başladılar. Bundan böyle bu grafik tasarım iş ilanları her zaman revaçta olacaktır. Sizlerde bu alanda adımlar atarak bu sektörde yer alabilirsiniz.

Sizlere bu kurs neler öğretir?

 • Photoshop,
 • CorelDraw,
 • Illustrator,
 • Indesign
 • Grafik Tasarım Ne İş Yapar.

programlarının öğrenilmesiyle birlikte sizlere

 • Poster,
 • Etiket,
 • Broşür,
 • Afiş,
 • Kartvizit,
 • Logo
 • Kurumsal kimlik tasarılarını,
 • Sosyal Medya Tasarımlarını
 • Dijital Pazarlama Tasarımlarını
 • Hedef Kitle Etkileme Tasarımlarını

Gibi talep edilenleri yapabilir hale geleceksiniz. Hatta Grafik Tasarım Kursu sonunda yapılan tasarımların yalnız yayınlama,matbaa ve baskı süreci ile alakalı teknik bilgileri değil, çıkabilecek problemler hakkında da bilgi sahibi olurlar.

NOT: Haziran ve Temmuz ayı içerisinde acılan gruplarımız için geçerli olan. Antalya Merkezli Eğitim Kurumumuz Sam Bilim Akademi’de Grafik Tasarım Kursunu Başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize İşe Yerleştirme fırsatı sunmaktayız. Eğitimlerimiz Osmed tarafından desteklenmekte ve kursu tamamlayan kursiyerler Osmed tarafından istihdam edilmektedir.

Antalya Grafik Tasarım ister yüz yüze şekilde, isterseniz online şekilde alabilirsiniz.

Grafik Tasarım Kursu derslerimizi Antalya’da yüz yüze, sosyal mesafe hijyen kurallarına titiz bir şekilde uyulan sınıflarımızda, özel veya 4 kişilik sınıflarda alabilirsiniz.

Online Grafik Tasarım Kursuna ise ister Antalya’da isterseniz bulunduğunuz her yerden katılabilirsiniz.

Dersleri alanında uzman, yetkinlik sahibi olan eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Çünkü her kursiyer bizim için değerlidir. Verdiğimiz her eğitimi en yüksek başarı çıtasında tutmak istiyoruz.

Antalya Grafik Tasarım Kursu Sertifikalı Bir Eğitim Programıdır.

Alınabilecek Sertifikalar
-Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
-Üniversite Onaylı Sertifika (e-devletten sorgulanabilir)
-Sam Bilim Akademi Katılım ve Başarı Sertifikası
-Referans Portföy

Pandemi Tedbirlerine Titiz Biçimde Uymaktayız.

 • Covid-19 Pandemi tedbirleri kapsamında eğitim kurumumuz sosyal mesafe ve hijyen kurallarına göre titiz bir biçimde hazırlandı.
 • Online ve Özel dersler sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde. Grup derslerimiz ise 4 kişilik sınıflarda verilmektedir.

________________
Detaylı Bilgi İçin Direkt Destek Hattımızdan Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

Tel-Wp: 0541 593 81 08

Tel: 0242 344 80 08

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayın

İş Garantili Grafik Tasarım Kursu

Grafik Tasarım Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön