fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

C# Kursu

Antalya C# Kursu

Antalya C# Kursu Yeni nesil teknolojilerle birlikte güncellediğimiz. Uzman ve sektörel tecrübe sahibi eğitmenimizle birlikte sizlere özel sıfırdan ileri seviye programlama kursumuzdur. Başta Antalya olmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrinde. Örgün ve online şeklinde sunduğumuz C# kursu. Sizleri yazılım alanında tam donanımlı bir uzman haline getirecek modüllere ve örneklere sahiptir.

Sizlerde dünya standartlarına uygun yenilikleriyle birlikte C# programlama dilinin geniş ekosistemine adım atmak isterseniz doğru yerdesiniz.

C# dili çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Websiteleri. Web uygulamaları. Unity ile Oyun Programlama. Cross Platform Mobil Uygulamalar. Web Servisler, Konsol programları, Masaüstü Programlar ve dahası.. C# dilin ekosistemi çok geniştir. Kullanım alanının fazlalığı iş olanakları bakımından yatırım yapmak için en doğru dillerden biridir. Hatta aranan nitelikli biri haline gelmek için doğru bir secim olacağı kuşkusuzdur.

C# yazılım dili kursu içeriğinde MSSQL veri tabanı eğitimini de kapsamaktadır. Programlama dili öğrenirken SQL yapısını da öğrenmiş olacaksınız.

Veri tabanı sistemleri içerisinde özellikle kurumsal yapılarda en çok tercih edilen Microsoft SQL Server ile programlar yapmayı ve web servisleri yani APİ kodlamayı da öğrenmiş olacaksınız.

Kursiyerlerimiz sadece teknik bilgi değil aynı zamanda sektörel tecrübede katmayı hedefliyoruz. Nesne tabanlı programlama ile yazılım geliştirme mantığını kavrayıp bunu reel hayatta sektörün içerinde nasıl hayata geçirebileceğini aşılamaya çalışıyoruz. Hatta faaliyet gösterdiğimiz projelerimizde tecrübe edinmeniz için sizlere de yer vermeye özen gösteriyoruz.

C# Uzmanlığı

C# dili Microsoft firmasının .NET Framework’u için geliştirdiği yeni nesil nesne tabanlı yazılım geliştirme dilidir. C# yapısı kolay, daha esnek ve uyumlu olması gibi yönleriyle daha da ön plana çıkmaktadır.

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin TIKLAYIN

Antalya C# Kursu

C# Kursu

C# Kursu” hakkında 3 yorum

  1. Yazilim hakkinda bilgim yok ancak temel olarak C kursuna giderek daha sonrasinda C++ ogrenip kendimi bu alanda gelistirmek istiyorum. Kurs hakkinda daha fazla bilgi alabilirsem sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara