Antalya Python Kursu

Antalya Python Kursu

Antalya Python Kursu Sizler için özel müfredatla hazırladığımız uygulamalı bir eğitimdir. Bizler bu eğitimle popüler programla dilleri arasında bulunan Python programlama dilini kursiyerlerimize sektörel proje ve uygulamalarla öğretmekteyiz.

Python dili ile masaüstü uygulamalar, yapay zeka çalışmaları, web uygulamaları hatta bilimsel uygulamalara kadar bir çok alanda yazılım projeleri geliştirebilirsiniz. Python dili yüksek kabiliyetine nazaran kullanımı rahat pratik bir dildir. Büyük projeler ve nesne tabanlı dil olan Python ile neredeyse her kulvarda uygulama geliştirilmektedir. 

Biz Sam Bilim Akademi olarak Python Kursunu Üç Modül halinde kursiyerlerimize sunmaktayız.
 • Temel seviye
 • Orta seviye
 • İleri Seviye

Sizler İhtiyaçlarınız olan seviyeyi öğrenerek daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Size sunacağımız modüllerde materyalleri kişiselleştirerek öğrenme sürecinizi de hızlandırabilirsiniz. Eğitimlerimiz hem online hem yüz yüze alınabilmektedir.

Bu kursumuz Antalya yüz yüze alabilirsiniz. Grup derslerimiz ve Özel derslerimiz mevcuttur. Grup derslerimizi salgın tedbirleri kapsamında 4 kişilik gruplar halinde sunmaktayız. Python eğitimi 50% teori, 50% pratik- sektörel uygulamadan oluşmakta.

Uygulamalı Python Eğitimi, örnekler her alan için ayrı oluşturulmuştur. veri bilimi üzerine bir proje, web için bir proje, masaüstü için bir proje şeklinde tüm alanları kapsamaktadır. Çünkü kursiyerlerimize sadece teorik şekilde anlatıp geçmekle öğrenme tamamlanmış olmayacaktır. İşin mutfağına girerek uzmanlaşma yolunda adım atarak kursu yüzde yüz öğrenme prensibiyle tamamlamalarını istiyoruz. Hatta üzerinde çalıştığımız, hizmet sunduğumuz projelerimizde birlikte çalışma olanağı da sunmak istiyoruz.

Eğitim İçeriği

 • Python’a Başlıyoruz. Temel konular.
 • İdeler ve PyCharm Python Kurulumu
 • Temel Programlama yapıları
 • Nesneye Tabanlı Programlama
 • SQL MongoDB ve NoSQL
 • Veriye Erişim İşlemleri
 • Web Programlamaya Giriş
 • Makine Öğrenimi

Antalya Python Kursu

Online Python Kursu

Nerede Olduğunuzun Hiç Önemi Yok. Bulunduğunuz Her Yerden Uzaktan – Canlı Kursumuza Katılın Hayallerinizi Ertelemeyin.

Python kursu günümüz dünyasında da en çok talep edilen programlama dilini sizlere canlı eğitimlerle sunan bir kurstur. İster yeni bir iş arayışında olun. İster hali hazırda devam ettiğiniz işinizde uzmanlaşmak isteyin. Kendinize katacağınız her nitelik sizi kariyer acısından bir adım öne taşıyacaktır.

İş hayatı ve rekabet koşulları her geçen gün zorlaşmakta.Hatta son dönemde ki Covid-19 salgınıyla birlikte bir çok sektör büyük krizler yaşadı. Bu krizden belki de en az etkilenen alanlardan biri yazılım sektörüdür. Çünkü bir çok kurum geleneksel yapıdan dijitale geçmenin önemini daha iyi kavrayıp bu alanda yatırımlara yöneldiler. Bu da yazılım ve yazılımcılar için yep yeni olanaklar sağladı.

Sizlerede bu krizi fırsata çevirebilmeniz için bu kursumuza davet ediyoruz.

Detaylı Bilgi İçin : 0(242) 344 80 08

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin TIKLAYIN

Antalya Python Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön