fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

MSSQL Veritabanı Kursu

Antalya MSSQL Veritabanı Kursu

MSSQL Veritabanı Kursu En çok kullanılan database araçlarından biri olan. MSSQL Veritabanını etkin ve verimli kullanımı üzerine planladığımız SQL Kursu. Sizlere SQL Server üzerinden veritabanı kurma, tasarlama, yönetme, güvenliğini sağlama ve geliştirme üzerine konuları kapsamaktadır. Kursumuzu başarılı bir şekilde tamamlayan kursiyerlerimiz, MSSQL veritabanının kurulumunu, sorgularını ve programlanmasını öğrenirler.

SQL Serveri, Microsoft geliştirdi. İlişkisel veritabanı yönetim araçı olarak geçmektedir. Çok büyük verileri barındırma imkanı ve kullanım kolaylığı sağlayan MSSQL server. Esnek veritabanı sorgulamalarına imkan sunmaktadır. Sonuçta uyumlu ve performansı yüksek raporlar ve projeler yapabilirsiniz.

Bizler Sam Bilim Akademi olarak kurslarımızı, sektörün içinde uzmanlaşmış tecrübeli eğitmen kadromuzla hazırladığımız MSSQL Kursu ile sizlerde MSSQL Uzmanı olabilirsiniz. Kursumuzu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimiz. Eğitimin sonunda, kursiyerlerimiz, iş hayatında kullanılan, gerçek uygulamalarla, proje üretebilecek seviyeye gelmektedirler. Kurs Programımızı buna göre hazırladık.

Kursu Başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize. Geçerliliği olan Üniversite onaylı sertifika ile uzmanlığınızı belgelemiş olacaksınız. Sizlerde rakiplerinize göre daha avantajlı hale geleceksiniz.

MSSQL Database Uzmanlığı Kursuna Kimler Katılmalıdır?

  • MSSQL Veritabanı Uzmanlığı kursuna sertifika sahibi olmak isteyenler katılabilir. 
  • Microsoft SQL Server Kursuna veri işlemleri ve projeler yapmayı öğrenmek isteyenler. Kariyerine veritabanı uzmanı olarak devam etmek isteyenler için uygun bir kurstur.

Bu kursa katılım için temel dahi olsa bilgisayar kullanım becerisinin olması gerekmektedir.

MSSQL Kursunu ister yüz yüze örgün sekilde. İstersenizde Online canlı dersler şeklinde alabilirsiniz.

Ögün derslerimiz için sınıflarımızı 4 kişilik olacak biçimde tasarladık. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına titiz bir biçimde uyulmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Direkt Destek Hattımızdan Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

Tel-Wp: 0541 593 81 08

Tel: 0242 344 80 08

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayın

Antalya SQL Kursu

MSSQL Veritabanı Kursu

SQL Genel Bakış

SQL, özel bir dil yapısındadır. Diğer programlama dilleri gibi yani C, C ++, JavaScript ya da Java vb. dillerden farklıdır. Çünkü, SQL dilini bir çok veritabanında ve veri kaynaklarında kullanabiliriz. SQL’i direkt bazı date yapılarına karşı kullanılamasa bile, günümüzde tüm sorgu yapılarının SQL ile ilişkisi vardır. Sonuçta SQL’i tam olarak öğrendikten sonra, diğer sorgu yapılarını uygulamak oldukça kolaydır. Hatta çoğu veritabanı işlemi, çok büyük olduğundan SQL içeriğinin tamamını kapsamamaktadır. Veritabanlarının doğru bir şekilde istenildiği gibi davranmasını sağlamak SQL tasarımcılarının elindedir. Ancak bu Kurslar sizlerde iyi birer SQL mimari tasarımcısı olabilirsiniz.

MSSQL Veritabanı Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara