fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Çocuklar İçin Yapay Zeka Kursu

Çocuklar İçin Yapay Zeka Kursu

Çocuklar İçin Yapay Zeka Kursu

Çocuklar İçin Yapay Zeka Kursu. Hayatımızın her alanında karşılaştığımız. Gün geçtikçe önemi artan, yapay zekayla ilgili illa ki bir şeyler duymuşsunuzdur. Bizlerde çocuklarımıza. Yeni nesil Yapay Zeka Kursu ile günümüz teknolojilerini tanıyıp. Gelecek teknolojilerine akıllı sistemlerine adapte olmalarını, hatta yapay zeka alanında başarılı projelere imza atmalarını hedefliyoruz.

Çocukların erken yaşta algoritmik düşünce yapısına sahip olmaları. Yapay zeka ile erken tanışması onların ilerleyen yaşlarda çok boyutlu, derinlemesine düşünebilme, analitik işlem becerisi, hatalarla baş edebilme, doğru kararlar alma, yaratıcı olma, takım çalışması, matematik becerilerini geliştirme, hatta teknik İngilizce becerilerini geliştirmektedir.

Günlük hayatta kullandığımız bir çok akıllı cihazlarda ki işlerin nasıl yapıldığının farkına varmaları ve bunların nasıl üretildiğini bilmeleri, çocukların yeteneklerinin keşfedilmesi, anlaşılması acısından oldukça önemlidir. Çünkü sürekli gelişen teknoloji yeni ihtiyaçlar ve yeni sorunlarla ilerlemekte bu da birbirinden farklı alanlar ortaya çıkarmaktadır.

Çocuklar için hazırladığımız Yapay Zeka (AI) Kursunda temel kavramlarından başlayıp Makine Öğrenmesi, Python programlama dili kodlanması, robotik kodlama öğretilecektir. Dersleri alanında uzman, sektörel tecrübe sahibi öğretmenlerimiz verecektir.

Yapay Zeka kursumuz 10-16 yaş aralığı için uygundur.

Her yaş grubu için ayrı sınıflar açılmaktadır. Ayrıca sınıflarımız en fazla 4 kişiden oluşmakta ve her öğrencimizle özel olarak ilgilenilmektedir. Kursumuzda öğrenme garantisi veriyoruz.

Yapay Zekayı Çocuklara Nasıl Öğreteceğiz

Temel programlama ile başlayacağız. Blok eğitimi ile değil gerçek kodları çocukların anlayabileceği şekilde basitleştirerek. Günlük örneklerle onlara programlamanın gerçek yapısını öğreteceğiz. Hatta Yapay zekanın en önemli alanlarından olan makine öğrenmesini oyunlaştırarak örneklerle anlatacağız. Veri toplama, veri analiz gibi kavramları işleyerek öğrenecekler. Hatta kendi fikirlerini üretmelerini ve bunları birlikte hayata geçireceğiz.

Antalya Yapay Zeka Kursu

Çocuklarımız kursumuzu Antalya’da örgün sınıf dersleri şeklinde katılabilirler. Hatta diğer sınıflarlar birlikte ortak proje çalışmalarına katılabilirler.

Online derslerimize ise istenilen her yerden katılabilirler.

Detaylı Bilgi İçin:

Tel-Wp: 0541 593 81 08

Tel: 0242 344 80 08

Diğer Kurslarımızı İçin TIKLAYIN

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Hayalinizi Harekete Geçirin.. Hemen Arayın..

Antalya Yapay Zeka Kursu

Çocuklar İçin Yapay Zeka Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara