fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Photoshop CC 2021 Kursu

antalya photoshop kursu

Photoshop CC 2021 Kursu

İsmiyle markalaşmış ürünleri illaki duymuşsunuzdur. Photoshopta bunlardan biridir. Dünyada o kadar popüler hale geldi ki görseller üzerinde yapılan edit işlemlerin genel ismi photoshop diye isimlendirilir oldu. Photoshop CC 2021 Kursu sizlere en trend grafik tasarım araçlarından olan Adobe Photoshop programını uzman seviyede kullanmanızı sağlamak için sektörel içeriklerle hazırlandı. Hızla gelişen dijital dünyada neredeyse her kurum ve kuruluşun artık grafik tasarım işlemlerine ihtiyaçı var. Çünkü hedef kitleye ulaşmak için geleneksel yöntemler artık rafa kaldırılmaya başlandı. Onun yerine dijital reklamlar, sosyal medya araçları daha fazla ilgi odağı olmaya başladı.

Dijital dünyanın, özelliklede sosyal medya araçlarının yapısı yeni ve sürekli içerikler üreterek etkileşim sürekliliğini canlı tutma üzerine kurulu. Eski yöntemlerdeki gibi bir içeriği yıllarca kullanma durumu artık ilgi uyandırmamaktadır. Çünkü tabana yayılan içerik üretimi öne çıkmadaki rekabeti artırmakta ve yenilenmeyen içerikler sıradanlaşarak etki uyandırmamaktadır. Ancak profesyonel içerikler ön plana çıkarak etkileşimi artırmakta ve geri dönüşlerle olumlu sonuçlar vermektedir.

Sizlere sunduğumuz Photoshop Kursu ile profesyonel içerikler üreterek daha ilgi çekiçi etkileşimi yüksek görseller hazırlayabilirsiniz. Hatta uzmanlığınızı sanatsal boyuta taşıyabilirsiniz. Son dönemlerde iş ilanlarında Türkiye’de en çok aranan 10 meslekten üçü direkt photoshopla alakalı. Bu mesleklerden en çok aranan Grafik Tasarım uzmanı, Sosyal Medya uzmanı ve Dijital Pazarlama uzmanı. Eğer kendinize yeni bir iş arıyorsanız bu üç alanda yatırım yapmanız doğru bir karar olacaktır. Gelecek dijital persfektifi daha da genişletecektir. Sizlerde bu yeni alanlarda yer edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi işinizde hedef kitlenize ulaşmakta daha profesyonel içerikler üreterek rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Fakat Photoshop programını kullanımı kolay esnek bir program olmasına rağmen doğru teknikleri ve hızlı kullanım için gereken araçları bilmediğimizde olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Ancak biz bu kurs ile sizlere bu hataları önleme fırsatı sunuyoruz.

Photoshop CC 2021 Kursu Size Neler Öğretir?

 • Vektör tabanlı çizimler yapmayı.
 • Fotoğraflar üzerinde edit ve manipülasyon işlemleri yapmayı.
 • Zengin görsel üretmeyi.
 • Estetik bakış acısı yüksek içerikler üretmeyi.
 • Grafik tasarım kompozisyonları üretmeyi
 • Reklam çalışmalarını ve afişleri tasarlamayı.
 • Kaliteli özgün logolar üretmeyi.
 • Web site tasarımları yapmayı.
 • Amblem-maskot-sembol tasarımları yapmayı.
 • Özgün ve yaratıcı çizimler yapmayı.
 • görselleştirdiklerini animasyonlar haline getirmeyi.
 • Fotomontaj işlemlerini.

Grafik Tasarım ile İlgili Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin TIKLAYIN

Antalya Photoshop CC 2021 Kursu

Photoshop CC 2021 Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara