fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Çocuklar İçin Yazılım Kursu

Çocuklar İçin Yazılım Kursu

Çocuklar İçin Yazılım Kursu

Çocuklar İçin Yazılım Kursu alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından. Yeni nesil yazılım teknolojileriyle hazırladığımız bir kurs modülüdür. Çocuklara yönelik programlama ve algoritmik düşünce yapısını anlayarak öğrenmeleri için hazırlanılmıştır.

Hem günlük hayatta kullanılan teknolojilerin. Yazılım sistemlerinin işleyişini öğrenerek. Yeni fikirler üretmelerini sağlamak ve geleceğe daha kolay adapte olmalarını için programlama öğrenmeleri. Çocuklar için büyük avantajlar sağlayacaktır. Ayrıca okul müfredatlarında yer alan programlama dersleri içinde büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen kodlama ve yapay zeka eğitimleri ilgi alanlarına ve doğru yönlendirmeyle çocukların ilgisini çok kolay bir şekilde çekmekte ve başarılı işler çıkarmaktalar. Ülkemizde bir çok bilişim yarışmaları düzenlenmekte. Bu şekilde çocuklarımız yazılım ve teknoloji alanına teşvik edilmektedir. Bunun yanı sıra günümüzde çocukların bilgisayar ve yeni teknolojilere uyumlu ve istekli bir bilinç halindeler. Fakat çocukların bu alanda bilinçlenmemesi, onların oyun bağımlısı, kaba bir tabirle bilgisayar bağımlısı haline gelmelerine sebep olmaktadır. Biz Sam Bilim Akademi misyonu olarak “Yasaklama Yönlendir” mottosuyla hareket ediyoruz. Çünkü doğru yönlendirildiğinde ilginin harika bir yeteceğe dönüşeceğini biliyoruz. O halde sizlerde çocuklarınızın programlama, algoritma, yapay zeka ve robotik kodlama alanlarında başarılı olmalarını istiyorsanız. Doğru yerdesiniz.

Antalya Çocuklar İçin Yazılım Kursu

Çocuklar için hazırladığımız kursumuzda temel programlamadan başlayıp ileri seviyeye taşıyoruz. Programla dili olarak 5 farklı dil sunup en çok ilgisini çeken alanda en başarılı programlama dili öğretiyoruz. Yapay zeka üzerine ilerlemek isteyen öğrencilerimize Python dilini. Mobil Programlama öğrenmek isteyenler için Java dili. Robotik kodlama alanında ilerlemek isteyen öğrencilerimiz için C++ programlama dili. Oyun programlama ve web yazılım için C# programlama dilini öğretiyoruz. Bu programlama dillerinin hepsi çocukların seviyelerine indirgenmiş bir biçimde sunulmaktadır. Çünkü çocuklarımızın motivasyon kaybı yaşamadan en doğru bir biçimde öğrenmelerini istiyoruz. Anlayarak üretken bir hale gelmelerini hedefliyoruz.

Kurslarımıza öğrencilerimiz Örgün veya Online katılabilirler. Online dersler canlı ders bir şekilinde işlenmektedir.

Örgün derslerimiz Antalya’da 4 kişilik sınıflarda işlenmektedir. Her öğrencimizle bizzat ilgilenerek, anlayarak öğrenmeleri için sınıf mevcudunu asgari düzeyde tutuyoruz.

Destek hattımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.

Tel-Wp: 0541 593 81 08

Tel: 0242 344 80 08

Çocuklar için diğer kurslarımızı incelemek için Tıklayın

Antalya Çocuklar İçin Yazılım Kursu

Çocuklar İçin Yazılım Kursu

Çocuklar İçin Yazılım Kursu” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara