fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Excel Kursu

antalya excel kursu

Antalya Excel Kursu

Antalya Excel Kursu ile iş dünyasının vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Excel’i öğrenebilirsiniz. İş hayatının içinden gerçek örnekler üzerinden uygulama pratikleri yaparak tecrübeli bir excel kullanıcısı haline gelebilirsiniz. Microsoft tarafından geliştirilen, dünya çapında popüler olan excel, yapısı gereği diğer programlardan ayrılmaktadır. Sektörel biçimlerdeki yapılarını öğrenmeniz. Çalışacağınız alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecektir. Ayrıca Excel eğitimi sizlere Temelden Uzmanlığa excel öğrenimi ve hangi alanda ilerlemek isterseniz o alana yönelik sizi profesyonelleştirecek biçimde tasarlanmıştır.

Kurs AdıBaşlangıç TarihiGün ve Saatler
İleri Excel Kursu
(Muratpaşa Şube)
25 Mayıs 2024Cumartesi – Pazar
16:00-18:00
İleri Excel Kursu
(Muratpaşa Şube)
25 Mayıs 2024Cumartesi – Pazar
10:00-12:00
İleri Excel Kursu
(Muratpaşa Şube)
29 Mayıs 2024Çarşamba-Cuma
10:00-12:00
İleri Excel Kursu
(Konyaaltı Şube)
25 Mayıs 2024Cumartesi – Pazar
13:00-15:00
İleri Excel Kursu
(Konyaaltı Şube)
29 Mayıs 2024Çarşamba-Cuma
18:00-20:00
Antalya Yazılım Uzmanlığı Kursu Tarihleri

İleri Excel ile Bir Adım Önde Olun

Temel Excel bilginiz varsa sizler için direkt ileri excel eğitimi başlatıyoruz. Bildiğiniz konuları sizlere tekrardan anlatmıyoruz. Eksik olduğunuz konuları ilk deneme test dersimizde belirleyip sizler için en uygun programı hazırlıyoruz. Ayrıca uygun sınıf veya özel derslere yönlendiriyoruz.

Amacımız sizi hızlı etkin ve doğru biçimde excel kullanıcısı olmanız. Çünkü exceli teknik olarak bilmek günümüzde yeterli olmamaktadır. Özellikle iş hayatında effektif olmanız, iş bitirir biri olmanız gerekmektedir. En iyi excel kursu olma yolunda hazırladığımız içeriklerle İş zekası modelleri ile eğitimlerimizi vermekteyiz.

Eğer Excel eğitimini daha önce deneyip, mesela youtube excel kursu, udemy excel kursu veya buna benzer excel kursları deneyip işin içinden çıkamayacağınızı düşündüyseniz kesinlikle endişelenmeyin. Excell eğitimi sadece dinlemek veya görmekle kazanılacak kadar sığ bir yapı değildir. Profesyonel bir biçimde yönlendirilmeli ve işi gerçekten bilen tecrübeli uzmanlardan ders almalısınız. O zaman farkına varacaksınız doğru öğrenme biçiminin ne kadar nitelik kattığını ve sizi ne kadar ileriye taşıdığını.

Excel Kurslarımız en fazla 6 kişilik sınıflarda özel ders gibi her kursiyerimizle özel ilgilenilerek sınıf dersleri olarak verilmekte. Sadece Antalya dışında ki kursiyerlerimize online şeklinde sunulmaktadır. Ayrıca Online Excel eğitimi modelimizde aynı şekilde canlı dersler olarak verilmektedir.

Excel Eğitimlerimiz Seviyelere Göre:

 • Temel Excel
 • İleri Excel Kursu
 • İleri Excel ve Veri Yönetimi, İş Zekası Kursu
 • Excel Makro Eğitimi (Temel)
 • İleri Derece Excel Makro Kursu
 • Excel VBA Kursu
 • Excel Raporlama

İster sıfırdan excel eğitimi alarak başlayabilir. İster bilginizi test edip sizin seviyenize göre başlangıç noktası belirleyebiliriz.

Antalya Excel Kursu
Kurs Gruplarımız:

Size en uygun günler ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz:

 • İletişim İçin:
 • Tel-Wp: 0541 593 81 08 Muratpaşa Şube
 • Tel-Wp: 0535 376 81 08 Konyaaltı Şube
 • Tel: 0242 344 80 08 Muratpaşa Şube
 • Tel: 0242 503 80 08 Konyaaltı Şube

Biz Sizi Arayalım

Eğitimlerimizin Sonunda Alabileceğiniz Sertifikalar
 • Üniversite Onaylı Excel Sertifikası
 • Sam Bilim Akademi Sertifikası

Diğer Kursularımızı İncelemek İçin TIKLAYIN

Temel Bilgisayar Kursu İçin TIKLAYIN

Antalya İleri Excel Kursu
Excel Kursu

Excel Kursu” hakkında 3 yorum

 1. İleri Excel kursu harikaydı bu kadar çok şey ogrenecegimi beklemiyordum açıkçası. Mehmet hoca excelde gerçekten efsaneymis. Excel konusunda kendinizi eksik hissediyorsanız Antalya’daki en iyi Excel kursu bu tavsiye ederim.

 2. Mehmet hocadan Excel dersi almak bambaşka ben bu kadar konuya hakim iletişimi güçlü ve işini severek yapan biri daha görmedim. Excel kursu isteyen varsa gözü kapalı sam akademiye guvenebilir. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara