fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Premiere Pro Kursu

kurgu kursu, kurgu montaj kursu, premiere kursu, montaj kursu, adobe premiere kursu, istanbul kurgu kursu, istanbul montaj kursu, istanbul premier kursu, istanbul premiere kursu, premier kursu, premiere eğitim, premiere eğitimi, premiere kursları, premiere antalya

Antalya Premiere Pro Kursu

Antalya Premiere Pro Kursu Son yıllarda video kullanımı ve video editleme işleri gittikçe arttı. Video içerik üretme ve bunun gelir elde etme olanakları arttıkça. Video işleme editleme işlemleride yoğunlaşmaya başladı. Çünkü içerik üretimi artıkça rekabet artıyor ve bununla birlikte kaliteli içerik üretme ihtiyaçıda artmakta. İşte tam bu noktada Premiere Pro Kursu devreye giriyor.

Premiere Pro kurgu-montaj işlemlerinde en güzel programlardan birisi. Hızlı yapısı, kolay kullanımı ve iş bitirmedeki pratikliği sayesinde. En çok tercih edilen programlardan biri haline gelmiştir. Adobe Premiere Pro sadece video editleme kurgu montaj için değil. Aynı zamanda canlı yayın işlemleri içinde kullanılmaktadır. Pratik, hızlı ve uzman bir biçimde videolarınızı düzenlemek. Kurgulamak. Türkiye ve Dünya’da en çok kullanılan. Video düzenleme programı Adobe Premiere Pro CC ile siz de muhteşem. Etkileyici videolar oluşturmak isterseniz bu kurs tam size göre.

Premiere Pro Kursunun Amacı Nedir?

Premiere Pro CC En trend olan, profesyonel bir video edit programı olmakla birlikte. Öğrenmesi ve kullanılması rahat programlardandır. Hatta isterseniz amatör isterseniz profesyonel olun bu kursa katılıp siz de harika videolar hazırlayabilirsiniz.

Adobe şirketinin geliştirdiği video edit yazılımı Premiere Pro profesyonellerin, öğrencilerin ve bireysel kullanıcılarının tercih ettiği yazılımın. En büyük avantajı After Effects ile tam uyumlu çalışmasıdır.Çünkü Adobe her alanda daha profesyonel işler için yazılımlarını parcalara ayırmıştır. Daha detaylı effects işlemlerinde direkt entegre çalışabilmektedir. Ayrıca Photoshop ile de tam uyumludur. Photoshop üzerindeki çalışmaları direkt Premiere atabilir ve işleyebilirsiniz. Sonuçta bütünleşik bir programlar yapısı olarak adobe programları sizlere tam desteği sağlamaktadır.

Hatta şöyle bir güzelliğide var bu yapının. Adobe programlarının arayüzleri birbirine çok yakındır. Bir programı tam anlamıyla öğrendiğinizde diğerini öğrenmeniz ve adapte olmanız çok kısa sürecektir. Ancak profesyonellik tabi ki titiz çalışmaların ortaya çıkmasıyla gösterilmekte. Evet Adobenin bir çok programı diğer programlarının yaptığı işlemleri yapabilmekte. Örneğin Premiere Pro ile yaptığınız bir çok işlemi After Effects programıylada yapabilirsiniz. Fakat ikisi ayrı amaclar için ortaya çıktıklarından dolayı bazı problemler ve kayıplar olabiliyor. Mesela Premiere de çok basit bir kurgu-montaj işlemi After Effects programında tam bir eziyete dönüşebilir.

Adobe Premiere kurgu – montaj kursuna kimler katılmalıdır?

 • Kendi videolarını hazırlamak isteyenler.
 • YouTube kanalı yöneten veya açmak isteyenler.
 • Youtube, Instagram gibi sosyal medya alanlarında video hazırlamak isteyenler.
 • Sosyal medyada içerik üretmek ve gelir elde etmek isteyenler.
 • Kısa film, dizi, reklam, klip montajı-kurgusu yapmak isteyenler.
 • Tanıtım videoları yapmak isteyenler.
 • Kendi işletmesinin video reklamlarını yapmak isteyenler.
 • Eğitim videosu çekmek isteyenler. 

Neler öğreneceksiniz?

Bu Kursu başarıyla tamamladığınızda Adobe Premiere Pro CC programını tam anlamıyla kullanabilir hale geleceksiniz. Video edit, kurgu, montaj ile ilgili bir çok işlemi öğrenmiş olacaksınız, videolarınızı daha pratik, daha kolay ve daha hızlı bir şekilde düzenleyebileceksiniz.

Antalya Premiere Pro Kursu Ders İçeriği

 • Kurguya Giriş: Kurgu nedir? Kurgunu tarihi gelişimi, psikolojik etkenler. Kompozisyon, sahne ve sekans ayarları nasıl yapılır? Kurgu çeşitleri nelerdir?
 • Ritmik Kurgu Nedir Nasıl Yapılır? Film ya da videolarda teknik kavramlar. Bilgisayarda görüntünün oluşumu. Görüntüyü oluşturan öğeler nelerdir? Görsel ve ses dosyalarıyla ritmik kurgu oluşumu.
 • Efekt Kullanımı: Premiere Pro edit ve geçiş efektleri özellikleri.
 • Anahtar Kare Kültürü: Görselerle anahtar kare uygulamaları.
 • Renk Düzenleme ve Hız: Işık ve renk kamera uygulamaları.
 • Sahne Ayarları: Premiere yazı tabanlı işlemler. Etkili yazı modelleriyle yaratıcı uygulamalar. After Effects ile entegrasyon.
 • Ses Ayarları: Video da ses kullanımı ve sesin önemi. Ses efektleri kullanımları.
 • Export İşlemleri: Render Ayarları, render almak.
 • UYGULAMA ÖRNEKLERİ ve Pratikler

Temel ve İleri Seviye Premiere Pro kursunu Antalya’da örgün – yüz yüze dersler olarak alabilirsiniz. Sınıflarımızı 4 kişilik gruplardan oluşturuyoruz.

Bunun yanı sıra özel derslerimizde bulunmakta.
Online derslerimizde ise gruplarımızı en fazla 6 kişiden oluşturmaktayız. Online dersleri istediğiniz her yerde ve her şekilde katılabilsiniz.

Eğitimlerimiz alanında uzman, tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır. Çünkü bizler kurum olarak nitelikli eğitimler vermek prensibimizdir. Sadece ders vermekle kalmayıp sektörel tecrübeyle yol gösterici rehber niteliğinde bir anlayışla eğitimde kalitemizi ortaya koyma hedefindeyiz.

Kurumumuzda salgın tedbirlerine titiz bir şekilde uymaktayız. Sınıflarımız, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak, titiz bir biçimde tasarlandı.

Antalya Premiere Pro Kursu Sertifikalı Bir Eğitim Programıdır.

Sertifikalar

 • Üniversiteden Onaylı Sertifika. (Sertifika e-devletten sorgulanabilir.)
 • Sam Bilim Akademi Katılım ve Başarı Sertifikası
 • Referans Portföy

________________
Detaylı Bilgi İçin Direkt Destek Hattımızdan Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

 • Tel-Wp: 0541 593 81 08 Muratpaşa Şube
 • Tel-Wp: 0535 376 81 08 Konyaaltı Şube
 • Tel: 0242 344 80 08 Muratpaşa Şube
 • Tel: 0242 503 80 08 Konyaaltı Şube

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayın

Antalya Premiere Pro Kursu

Premiere Pro Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara