fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

İleri Excel Kursu

antalya ileri excel kursu

İleri Excel Kursu

İş hayatına yönelik hazırladığımız İleri Excel Kursu. Gerçek hayatta iş yerlerinde bizzat kullanılan örneklerle hazırlanan bir içeriğe sahiptir. Amaçımız kursiyerlerimize exceli ileri düzeyde kullanabilecekleri hale gelmelerini sağlamaktır. Excel nedir? Sorusuna verilecek en doğru cevap. Dünya çapında, işyerlerinin en çok tercih ettiği ve etkin biçimde kullandıkları araçlardan birisidir. Çünkü Tablo oluşturma yazılımlarının içerisinde en popüleri Excel’dir. Hatta Excel, veri giriş ve hesaplamaları. Veri analizi, arayüz görselleştirme ve çok daha fazlasını kullanıcıya sunan. Yüksek standardı olan elektronik tablo oluşturma programıdır.

Excel’i ileri seviye de öğrenmeniz. Hem yeni iş olanaklarında, hem de çalıştığınız işlerinizde size çok değerli bir katkı sağlayacak zaman kazandıracaktır. Dünyada ileri seviye Excel bilgisi gerektiren iş ilanları yayınlanmakta. Antalya İleri Excel kursunda, sizinde uzman bir Excel kullanıcısı olmanız için ihtiyacınız olan tüm ipuçları. Excel ileri formülleri. İleri Excel uygulama örnekleri. İleri Excel geliştirme ve uyum püf noktalarını, excel kısayolları, işlevlerini öğreneceksiniz. Hatta sektörünüzle ilgili ileri excel alıştırmaları sizlere özel olarak hazırlanıp sunulacaktır.

Antalya İleri Excel Kursu

Antalya İleri Seviye Excel Kursu ister yüz yüze şekilde, isterseniz online şekilde alabilirsiniz.

İleri Derece Excel derslerimizi Antalya’da yüz yüze, sosyal mesafe hijyen kurallarına titiz bir şekilde uyulan sınıflarımızda, özel veya 4 kişilik sınıflarda alabilirsiniz.

Online İleri Excel Eğitimini ise ister Antalya’da isterseniz bulunduğunuz her yerden katılabilirsiniz.

Dersleri alanında uzman, yetkinlik sahibi olan eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Çünkü her kursiyer bizim için değerlidir. Verdiğimiz her eğitimi en yüksek başarı çıtasında tutmak istiyoruz.

Antalya Excel İleri Düzey Sertifikalı Bir Eğitim Programıdır.

Alınabilecek Sertifikalar
-Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika
-Üniversite Onaylı Sertifika (e-devletten sorgulanabilir)
-Sam Bilim Akademi Katılım ve Başarı Sertifikası
-Referans Portföy

Pandemi Tedbirlerine Titiz Biçimde Uymaktayız.

  • Covid-19 Pandemi tedbirleri kapsamında eğitim kurumumuz sosyal mesafe ve hijyen kurallarına göre titiz bir biçimde hazırlandı.
  • Online ve Özel dersler sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde. Grup derslerimiz ise 4 kişilik sınıflarda verilmektedir.

________________
Detaylı Bilgi İçin Direkt Destek Hattımızdan Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

Tel-Wp: 0541 593 81 08

Tel: 0242 344 80 08

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayın

İleri Excel Kursu

İleri Excel Kursu

İleri Excel Kursu” için bir görüş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara