fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Yazılım Uzmanlığı Kursu

Antalya Yazılım Uzmanlığı Kursu

Antalya Yazılım Uzmanlığı Kursu C# dili ve Microsoft .NET ile veritabanı ve web uygulamaları geliştirebileceğiniz uzmanlık kursudur. Bu kursta dünyanın en yaygın kullanılan programlama dillerinden biri olan C# dilini öğreneceksiniz. Bunun yanı sıra Web yazılım geliştirme ortamlarını ve ASP.NET MVC ve ASP.NET Core alanlarında bilgi sahibi bir uzman olacaksınız. Bununla birlikte Veritabanları içerisinde en çok tercih edilen Microsoft SQL Server üzerinde programlamayı öğreneceksiniz. Web servisleri geliştireceksiniz. Kursa katılan öğrencilerimiz C#’ın tam uyumlu olduğu. Nesne Tabanlı Programlama ile yazılım geliştirme süreçlerinde uzman olmalarını hedeflenmektedir. Kısaca Bu kursu tamamladığınızda sıfırdan uzman seviyeye bir web yazılım uzmanı olabilirsiniz.

Kurs AdıBaşlangıç TarihiGün ve Saatler
.Net Yazılım Uzmanlığı
(Gündüz Grubu – Muratpaşa Şube)
4 Mart 2024Pazartesi-Çarşamba-Cuma
15:00-17:00
.Net Yazılım Uzmanlığı
(Akşam Grubu – Konyaaltı Şube)
27 Şubat 2024Salı-Perşembe
18:30-21:30
.Net Yazılım Uzmanlığı
(Hafta Sonu Grubu – Konyaaltı Şube)
6 Nisan 2024Cumartesi -Pazar
14:00-17:00
Antalya Yazılım Uzmanlığı Kursu Tarihleri
Yazılım Uzmanlığı Nedir?

Yazılım uzmanı; çalışmakta olduğu kurumun gereksinimlerine göre araştırma ve geliştirme çalışmaları yapan, yazılım programları tasarlayan kişidir. Bilişim çağının getirdiği teknolojik yeniliklere bağlı projeler üretir. Yenilikleri takip eder. Yazılım Uzmanlığı günümüzde dünyanın en popüler, trend meslekleri arasında bulunmaktadır. İş ilanlarında mutlaka dikkatınızı çekmiştir. Yazılım uzmanı alımı. Hatta Yazılım uzmanı aranıyor. vb. Çünkü dijital geliştikçe, ilerledikçe çözüm üretebilen nitelikli yazılımcılar daha çok tercih edilmektedir. Diğer meslek dallarına oranla yazılım uzmanlığı maaşları daha yüksektir. Hatta Yazılım uzmanı çalıştığı firmada maaşlarınızı kendiniz belirleyebilir eğer nitelikliyse. Hatta vazgeçilmez uzman olabilirler. Çünkü yazılım işleri kişiye özgü gelişen yapılardan oluşabilmektedir. Yazılım Uzmanlığı alanları çok geniştir. Bir alanda uzmanlaşıp ve bunun yanında sektörde tecrübe kazanıp kendi şirketinizi kurabilirsiniz. Hatta hayalini kurduğunuz yazılım projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

.NET Yazılım uzmanlığı kursunun süresini 240 saat olarak planlanladık. Tüm kurslarımızda olduğu gibi yazılım uzmanlığı kursumuzda “Tam Öğrenme Prensibi” uygulanmaktadır. Bu eğitim prensibi ile tüm kursiyerlerimizin kursumuzdan maksimum bilgi ve beceri kazanarak tamamlamalarını hedeflemekteyiz. Sonuçta kursiyerlerin öğrenme potansiyeline göre öğretmenden gelen talep doğrultusunda süreler belirli miktarlarda uzatılmaktadır. Böylece kurs bitiminde maksimum başarı elde edilmektedir. Ayrıca kurs sonunda Sam Yazılım bünyesinde 2 ay staj imkanıda sunmaktayız.

Antalya Yazılım Uzmanlığı Sertifika Programı;

 • Masaüstü ve Web Tabanlı uygulamalar geliştirmeyi öğrenebilirsiniz.
 • Veritabanı kullanabilirsiniz. SQL Sorgusu yazabilirsiniz.
 • Platform bağımsız yazılımlar geliştirebilirsiniz.
 • HTML5, CSS3, JavaScript ve JQuery’yi iyi derecede kullanabilirsiniz.
 • .NET Core Teknolojisini kullanarak web yazılımları geliştebilirsiniz.
 • MVC Teknolojisini kullanabilirsiniz.
 • WEB API Yazarak veri alışverişi yapabilirsiniz.

Antalya Yazılım Uzmanlığı kursunu ister yüz yüze şekilde. İsterseniz online şekilde alabilirsiniz.

Yazılım Uzmanlığı Kursu derslerimizi Antalya’da yüz yüze, sosyal mesafe hijyen kurallarına titiz bir şekilde uyulan sınıflarımızda, özel veya 6 kişilik sınıflarda alabilirsiniz.

Online Yazılım Uzmanlığı Kursuna ise ister Antalya’da isterseniz bulunduğunuz her yerden katılabilirsiniz.

Dersleri alanında uzman, yetkinlik sahibi olan eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Çünkü her kursiyer bizim için değerlidir. Verdiğimiz her eğitimi en yüksek başarı çıtasında tutmak istiyoruz.

Antalya Yazılım Uzmanlığı Kursu Sertifikalı Bir Eğitim Programıdır.

Alınabilecek Sertifikalar
-Üniversite Onaylı Sertifika (e-devletten sorgulanabilir)
-Sam Bilim Akademi Katılım ve Başarı Sertifikası
-Referans Portföy

Salgın Tedbirlerine Titiz Biçimde Uymaktayız.

 • Covid-19 Pandemi tedbirleri kapsamında eğitim kurumumuz sosyal mesafe ve hijyen kurallarına göre titiz bir biçimde hazırlandı.
 • Ayrıca Grup derslerimiz ise 6 kişilik sınıflarda verilmektedir.

________________
Detaylı Bilgi İçin Direkt Destek Hattımızdan Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

Tel-Wp: 0541 593 81 08 Muratpaşa Şube

Tel-Wp: 0536 799 85 08 Konyaaltı Şube

Tel: 0242 344 80 08 Muratpaşa Şube

Tel: 0242 503 80 08 Konyaaltı Şube

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayın

Biz Sizi Arayalım

Antalya Yazılım Uzmanlığı Kursu

Yazılım Uzmanlığı Kursu

Yazılım Uzmanlığı Kursu” hakkında 4 yorum

 1. Antalya’daki en iyi yazılım uzmanlığı kursu. Kesinlikle tavsiye ederim. Songül hoca konusunda uzman tecrübeli bir yazılımcı.

 2. Yazılım uzmanlığı kursuna katıldım. Songül hocamızın dersleri çok keyifli yazılım üzerine tecrubeleri çok işime yaradı özellikle SQL gözümü çok korkutuyordu başlarda saolsun hocam bu korkumu yenmemi sağladı. Antalya’daki en iyi yazılım bence eğer sizde yazılım kursu dusunuyorsaniz kesinlikle gözüm kapali tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara