fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

After Effects Kursu

after effek

Antalya After Effects Kursu

Antalya After Effects Kursu, videoların etkin bir biçimde kullanılmaya başlanması. Videolarla yeni gelir kaynaklarının ortaya çıkmasıyla birlikte. Video editleme daha bir önem kazanmıştır. After Effect programı da bu editleme işlemlerinde çözüm sununan efsane programlardan birisidir. Çünkü After Effects en basit video işlemlerinden büyük prodüksiyon işlemlerine kadar bir çok olanak sunan eşsiz programlardan biridir. İster basit bir video kesme işlemi olsun. İstersen 3d effects işlemi olsun After Effects programı ile bunu yapmak çok rahat ve kolaydır. Fakat Bu konuda nitelik sahibi işinde uzman eleman sayısı hala çok az ve firmalar tarafından çokça talep edilmekte.

After Effects programı sadece editleme işlemleri değil, üretme işlemlerinde de kullanılmaktadır. Ortada herhangi bir video olmasa bile. Kendi içerisindeki kompozisyon yapısıyla sıfırdan bir içerik üretilebilmektedir. Renkler Animasyonlar textler ve birbirinden harika effectslerle videolarda yapamayacağınız şeyler yok. Sonuçta hayal gücünüzü tam olarak yansıtabileceğiniz programlardan birisidir. YouTube ve sosyal medya mecraları için vazgeçilmez araçlardan birisidir. Bunun yanı sıra oyun sektöründe, sinema sektöründe kullanılan programlardan biridir. Hatta çok ileri video işlemleride yapılmaktadır.

Sam Bilim Akademi olarak After Effects kursunu kursiyerlerimize iki farklı modül olarak sunmaktayız.
  • Temel After Effect Kursu
  • İleri Seviye After Effect Uzmanlığı Kursu

şeklinde

Temel After Effect Kursunda, programı tam olarak kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Video editleme, effects işlemleri, program kısayollarını, 2d çalışma, 3d çalışma, render işlemlerini, ses işlemlerini, kısaca programı etkin kullanmayı öğrenebilirsiniz.

İleri seviye uzman kursunda ise artık işin daha profesyonel kısmına geciyoruz. İşin içine kodlar, effect üretim araçları ve daha bir çok ileri teknikler giriyor. Kısacası programı öğrendiniz sıra işin sanatını yapmaya geldi diyebiliriz.

Temel ve İleri Seviye After Effects kursunu Antalya’da örgün – yüz yüze dersler olarak alabilirsiniz. Sınıflarımızı 4 kişilik gruplardan oluşturuyoruz. Bunun yanı sıra özel derslerimizde bulunmakta.
Online derslerimizde ise gruplarımızı en fazla 6 kişiden oluşturmaktayız. Online dersleri istediğiniz her yerde ve her şekilde katılabilsiniz.

Eğitimlerimiz alanında uzman, tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır. Çünkü bizler kurum olarak içi boş kursları öğrencilerimize sunmak istemiyoruz. Sadece ders vermekle kalmayıp sektörel tecrübeyle yol gösterici rehber niteliğinde bir anlayışla eğitimde kalitemizi ortaya koyma hedefindeyiz.

Kurumumuzda salgın tedbirlerine titiz bir şekilde uymaktayız. Sınıflarımız sosyal mesafe kurallarına uygun, titiz bir biçimde tasarlandı.

Antalya Unity Kursu Sertifikalı Bir Eğitim Programıdır.

Sertifikalar

  • Üniversiteden Onaylı Sertifika. (Sertifika e-devletten sorgulanabilir.)
  • Sam Bilim Akademi Katılım ve Başarı Sertifikası
  • Referans Portföy

________________
Detaylı Bilgi İçin Direkt Destek Hattımızdan Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

  • Tel-Wp: 0541 593 81 08 Muratpaşa Şube
  • Tel-Wp: 0535 376 81 08 Konyaaltı Şube
  • Tel: 0242 344 80 08 Muratpaşa Şube
  • Tel: 0242 503 80 08 Konyaaltı Şube

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayın

Antalya After Effects Kursu

After Effects Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara