fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Çizim Kursu – İllustrator Uzmanlığı

Antalya Çizim Kursu – İllustrator Uzmanlığı

Çizim Kursu – İllustrator Uzmanlığı yaratıcı yönünüzü keşfetmenizi. Sıradışı çizimlerle kendinizi İllüstrasyon konusunda kanıtlayabileceğiniz bir eğitim programıdır. İllüstrasyon sanatı özellikle dijital içerik alanlarının yaygınlaşmasıyla oldukça önemli bir yer edindi kendine. Dijital mecralar, özellikle sosyal medya araçları içerik üretimi konusunda yaygınlaşmış durumdalar. Sonuçta farklı içerikler etkileşim oranlarını artırmakta. Kullanıcılar sıradanlığın dışında yer alan içeriklere daha çok ilgi göstermektedirler. Bu durum iş hayatında da bir çok firmanın önemsediği bir konudur. Hedef kitlelerine ulaşmak için üretilen içerikte yaratıcı yönler, farklı tasarımlar kısacası ilgi çekecek nitelikler aramaktadırlar.

Adobe Illustrator Programı vektörel tabanlı çizim programlar arasında en popüler olanıdır. Çünkü diğer Adobe programlarıyla tam uyumlu çalışmaktadır. Mesela Illustrator’de yaptığınız bir çizimi. Rahatlıkla After Effects veya Premier Pro programına atarak harika animasyonlar üretebilirsiniz. Bu sebeple Adobe programları bütünleşik işlemler ekosistemi sayesinde, hemen hemen tüm sektörler acısından, yatırım için en doğru programlardır. Son dönemlerde ki iş ilanlarına dikkat ettiyseniz en çok aranan mesleklerden birisi Grafik Tasarım uzmanlığıdır. Bunun sebebi dijital iş hacminin artması. İşletmelerin bunlara çözüm olarak bitelikli grafik tasarım uzmanları aramalarıdır. Eğer sizde iş arıyorsanız en doğru yatırımlardan birisi Adobe Illustrator uzmanlığı olacaktır.

Antalya Çizim Kursu – İllustrator Uzmanlığı

Sadece iş arama iş bulma konularıyla sınırlı kalmayalım. Kendi iş yerinizin reklamlarını çok rahat bir şekilde üretebilirsiniz. Yeni bir iş kuracaksanız. Kendi kurumsal kimlik çalışmalarınızı yani marka logo kartvizit vb. çalışmalarınızı çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Hatta uzmanlığınızı sanatsal boyuta taşıyıp İllüstrasyon sanatçısı olabilirsiniz. Sonuçta her şey sizin elinizde. Ancak doğru nitelikli bir eğitim ve bolca pratik gerekmektedir.

Adobe İllustrator Programıyla Neler Yapabilirsiniz?

Çizim programı dedik o halde Teknik çizimler. 2D karakter modelleri. Logolar. Posterler. Afişler. Ürün ambalajları ve web tasarım işlemleri vb. Site arayüzleri. Kartvizitler. Duvar kağıtları. Davetiyeler. Karikatür. Kara kalem çizimleri ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Kısacası hem görsel üretim hemde görsel edit işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Adobe Illustrator derslerini başarıyla tamamlayarak sizlerde birer uzman haline gelebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak

Detaylı Bilgi İçin:

  • Tel-Wp: 0541 593 81 08 Muratpaşa Şube
  • Tel-Wp: 0535 376 81 08 Konyaaltı Şube
  • Tel: 0242 344 80 08 Muratpaşa Şube
  • Tel: 0242 503 80 08 Konyaaltı Şube

Tasarımla ilgili diğer kurslarımızı incelemek için TIKLAYIN

Antalya Çizim Kursu – İllustrator Uzmanlığı

Çizim Kursu – İllustrator Uzmanlığı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara