fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Kurumsal

Antalya sam akademi

Sam Bilim Akademi

Antalya Bilişim Kursları

Sam Bilim Akademi 2004 yılından bu güne Antalya’da “Yazılım, Tasarım, Bilgisayar, Mesleki Bilişim ve Kişisel Gelişim” odaklı eğitimler sunmaktayız. Eğitim Yelpazemizi her geçen gün daha da nitelikli ve daha geniş bir biçime getiriyoruz.

Öğrencilerimize sunduğumuz kurslarımız ve tecrübelerimizle, kolayca iş bulan ve hızla yükselen, gerek kamu kuruluşlarında, gerekse özel sektörde yer edinmiş bir çok öğrencimizle, bu alanda birçok başarıya ulaştık.

Bizler sadece teorik eğitimlerle değil. İş hayatının içinde birebir aktif kullanılan, kursiyerlerimizin mezun olunca sektörde yer edinebilecekleri, Onları nitelikli biçimde hayatlarına devam edecekleri modüller, yazılımlar ve araçları uygulamalı biçimde öğretiyoruz.  Çünkü sadece teoriye dayalı eğitimler sektöre girenler açısından verimsiz olabiliyor. Bizler bunun bilincinde olarak derslerimizi uygulamaya yönelik ve en güncel biçimleriyle vermekteyiz. Hatta öğrencilerimizin kariyer planlarında bizzat rehberlik ederek en doğru hamleleri atmalarına yardımcı oluyoruz. Çünkü iş hayatında çokça yaşanan olaylardan, projelerden deneyimler sunmakta yetenek geliştirme açısından çok önemlidir.

Bu sebepten Sam Akademi eğitmenlerini sektörel tecrübe sahibi eğitmenlerden oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Öğrencilerimizi en nitelikli biçimde eğiterek, onların özelliklede iş dünyasının içinde hızlıca yer edinmelerini sağlamak. Öğrencilerimize Öğrenmeyi sevdirerek gelişime acık, yenilikle birlikte kendilerini yenileyebilen birer birey haline gelmelerini sağlamak. Antalya’da en kaliteli kursları en uygun fiyatlarla öğrencilerimize sunmak. Sürekli kendini yenileyen, geliştiren ve günün gereksinimlerine hızlıca adapte olabilen eğitim modellerini benimseyip sunmak. 2019 Yılından itibaren bünyemize, Mutfak Eğitimleri ve Meslek  Edindirme Eğitimlerini de dahil ettik. Güzel Antalya’mıza daha güzel, kaliteli eğitimler sunabilmek adına yenilikçi hamleler yapmaktayız.

Misyonumuz

Kurslarımızla öğrencilerimizin aldıkları eğitimlerle severek- mutlu bir biçimde yollarında ilerlemelerini sağlıyoruz. Öğrenmeyi severek her şeyin başarılabileceği inancındayız. Bu şekilde derslerimizi öğrencilerimizin daha keyifli biçimde işleyebilmelerini sağlıyoruz.

Sam Bilim Akademi olarak sunduğumuz tüm kurslarda uluslararası geçerliliği olan sertifika ile sizlerde tüm dünyada faaliyet gösterebilir. Hatta tercih edilen donanımlı bir personeller arasında yerinizi alabilirsiniz.

Mesleğiniz, yaşınız, daha önce aldığınız veya almadığınız eğitiminiz ne olursa olsun yılların tecrübesiyle sizlere sunduğumuz kurslarla
uzmanlaşabilirsiniz.

Tecrübe ve profesyonel hocalarımızla çıktığımız bu yolsa ilk olarak kaliteli eğitim vermeyi hedefledik. Kurslarımızı başarıyla bitiren
kişilere çoğunlukla işe yerleştirme konusunda yardımcı olduk, bazı kursiyerlerimizi kendi bünyemizde işe alarak hizmet sektöründe de Antalya’da büyük işler başardık.  Bu yolculukta bizimle yol arkadaşlığına var mısınız?

İletişim

Kızıltoprak Mh. Ternesos Blv.Erbaş İş Merkezi No:5/8  Muratpaşa / Antalya

0242 344 80 08

0541 593 81 08

0554 832 91 73

0530 158 35 08

info@sambilimakademi.com

Başa dön
Ara