fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Office 365 ve İleri Excel Eğitimi Paketi

Office 365 ve İleri Excel Eğitimi Paketi

Office 365 ve İleri Excel Eğitimi Paketi ile iş hayatınızda daha profesyonel hareket etmenizi sağlayacaktır. Microsoft Office programlarını tam anlamıyla uzman seviye kullanabilirsiniz. İş hayatında karşılaşabileceğiniz dokümanlar üzerine oluşturduğumuz bu eğitim paketimiz sizleri Office yazılımları hakkında eksiksiz hale getirecektir. Ayrıca İleri Excel ile fark yaratmanızı sağlayacaktır.

Office Eğitim Paketi İçeriği

  • Word Programı
  • Temel Excel + İleri Excel
  • PowerPoint Programı
  • MS Access (Temel)
  • Outlook Kullanımı
  • MS Teams Kullanımı
  • OneDrive Kullanımı
  • OneNote Kullanımı

Sizi sıfırdan alıp ofis programlarını etkili biçimde kullanmanızı sağlamak için oluşturduğumuz Office 365 Eğitimine, grup dersleri şeklinde dahil olabileceğiniz gibi özel ders olarak da katılabilirsiniz. Eğitim sonunda 3 adet sertifika almaya hak kazanacaksınız. Bu şekilde CV’nizi daha etkili hale getirebilirsiniz. Sınıf derslerimizde sınıf mevcudunu en fazla 4 kişiyle sınıflandırıyoruz. Ayrıca her kursiyerimizle özel olarak ilgilenip yüzde yüz öğrenme garantisini sağlıyoruz. “Kursa katıldım ama öğrenemedim” cümlesi bizim için geçerli değildir. Tecrübelerimizde yola çıkarak her kursiyerimizin dahil oldukları eğitimlerini öğrenmelerini sağlıyoruz. Antalya’da bilişim eğitimlerinde 2009 yılından bugüne kurslar sunuyoruz. Tüm eğitimlerimizde kursiyerlerimize en etkin öğrenme modelini sunmaktayız. Ayrıca telafi dersleri, tekrar dersleri de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Microsoft Office 365 Eğitimi 90 Saatlik Sertifika Programıdır.

Eğitim Detayları

Word Programı Kullanımı

Eğitim paketinin başlangıç eğitimi word programının kullanımını öğrenmekle başlamaktadır. Bunun sebebi kursiyerlerimizin word öğrenirken aynı zamanda bilgisayar ve klavye becerilerini artırarak daha kolay adapte olması ve bir sonraki aşama için hazır olmasıdır. Word programını kullanımı son derece rahat bir programdır. Teknik yapısının yanı sıra klavye becerilerini en hızlı hale getirmek içinde oldukça elverişli bir programdır. Bu aşama tamamlandıktan sonra wordu profesyonel biçimde kullanabileceksiniz ve word hakkında herhangi eksiğiniz kalmayacaktır. Sıra excele geldi.

Temel Excel ve İleri Excel

Office programları arasında en çok işlevselliğe sahip program exceldir. İş hayatının olmazsa olmazlarından biridir. Temel Excel derslerinde excelin yapısı ve kullanımı ayrıca kullanımı kolay formüller öğretilmektedir. Temel excel tamamlandığında excelde çok rahat bir biçimde sayfalar oluşturabileceksiniz. Bunun yanı sıra veri işlemleri, yazıcı işlemlerini, tablolar oluşturmayı, temel düzeyde ki formülleri kullanabileceksiniz. İleri Excelde ise 100’den fazla formülü etkin biçimde komplike yapılarıyla kullanabileceksiniz. Bunun yanı sıra veri raporlama, tablolaştırma, grafikleştirme, özetlemei ayrıca makro yapıları öğrenmiş olacaksınız. İleri Excel tamamlandığında maouse(fare) kullanmadan tamamen kısa yollar ile klavyeden exceli hızlı bir biçimde kullanabilir olacaksınız.

PowerPoint

PowerPoint ile etkili slaytlar hazırlamanız için tüm yapıları öğreneceksiniz. Ayrıca ileri sunum teknikleriyle desteklediğimiz PowerPoint derslerimiz sizleri tam bir profesyonele dönüşmenizi sağlayacaktır. Office programlarının tümüyle entegre bir biçimde slaytlar hazırlayabileceksiniz. Excel de oluşturduğunuz tablo ve grafikleri etkili biçimde sunabileceksiniz. İş hayatında bir çok sektörde kullanım alanı bulunan PowerPoint ile harika slaytlar sizi bekliyor.

MS Access (Temel)

Office programları içerisinde Access Microsoft’un veritabanı oluşturmak ve yönetmek için geliştirdiği database sistemidir. Kullanım alanı oldukça geniş olan Access programı temel ve ileri seviye olarak eğitimleri sunulmaktadır. Bu paket eğitimimize dahil etmemizin sebebi kursiyerlerimizin iş hayatına girdiklerinde veritabanı nedir? Nasıl kullanılır? bu gibi sorularla karşılaştıklarında çözebilir beceride olmalarıdır. Kurs sonunda ihtiyaca göre ileri seviye Access eğitimi de dahil edilebilir.

Outlook – Teams – OneDrive – OneNote Kullanımı

İş hayatının olmazsa olmazlarından biride e-Mailler. Bir office uzman mailleri iyi yönetebilmelidir. MS Outlook bir çok firma tarafından kullanılan araçlardan biridir. Kurs sonunda Outlook programını en doğru biçimde kullanabilir hale geleceksiniz. Ayrıca MS Teams, OneDrive, OneNote gibi küçük ama etkili çözümler sunan programları da Outlook eğitimi dahilinde kullanabilir hale geleceksiniz.

Sormak İstedikleriniz Ayrıca Detaylı Bilgi İçin:

İletişim

0242 344 80 08

0541 593 81 08

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Office 365 ve İleri Excel Eğitimi Paketi
Office 365 ve İleri Excel Eğitimi Paketi
Office 365 ve İleri Excel Eğitimi Paketi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara