fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

PHP Kursu

Antalya PHP Kursu

Antalya PHP Kursu web yazılım alanında dünyada oldukça popüler olan PHP ve Mysql üzerine kurulu bir kurstur. Günümüzde çok önemli bir yere sahip olan web sitesi ve web uygulamaları kendi ekosistemlerinin genişliği dahilinde bünyesine sürekli geliştirici ihtiyacı duymaktadır. Ayrıca bir çok sektörde bilişim departmanları bulunmakta ve iş ilanlarında dikkat ederseniz çoğu ilanda web yazılım uzmanı PHP uzmanı gibi Mysql uzmanı gibi nitelikler mutlaka gözünüze çarpacaktır. Çünkü günümüz artık dijitale son hızla adapte olmakta bu yönde ilerlemektedir. Bunun için sizlerde PHP web uzmanlığı kursu ile kendinize bu niteliği kazandırabilir ve sektörde yer edinebilirsiniz.

PHP Nasıl Bir Dildir?

PHP Dinamik web siteleri ve web servisler APİ yazabileceğiniz bir programlama dilidir. Dünya çapında oldukça popüler olduğundan gerek örnek bakımından gerek kütüphane bakımından oldukça zengin bir ekosisteme sahiptir. Çünkü birçok büyük kuruluş tarafından tercih edilmiştir. Örneğin şuan bu yazıyı okuduğunuz site WordPress alt yapısı ile oluşturulup PHP dili yazılmıştır. Ve milyonlarca web sitesi PHP ile hayata geçirilmiştir. Sonuçta yatırım yapmak için doğru bir dil. Çünkü zengin bir ekosistemi var. PHP öğrenerek sizlerde aranan bir yazılımcı haline gelebilirsiniz.

PHP Yazılım Uzmanlığı Kursu?

Sam Bilim Akademi olarak PHP yazılım uzmanlığı kursunu yeni nesil trend programlama bakış acısıyla hazırladık. Güncel sürümler, güncel kütüphanelerle sizlere sunacağız. Dersler bol pratikli olacaktır. Sadece teorik bilgi değil aynı zamanda sektörel becerileri de sizlere katacağız. Ayrıca alanında uzman sektör tecrübesi olan eğitmenimizle reel hayatta bizzat kullanılan uygulamalar üzerinde pratikler yaparak kendinizi geliştireceksiniz. Kursu ister özel ders olarak ister grup dersi şeklinde alabilirsiniz. Grup derslerimiz 4 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Her kursiyer ile bizzat ilgilenilip yüzde yüz öğrenme garantisi verilmektedir. İster örgün yüz yüze PHP kursu alabileceğiniz gibi Online PHP kursumuza da kayıt olabilirsiniz. Sınıflarımızı pandemi kuralları çerçevesinde yeniden tasarladık. Sosyal mesafe kurallarına titiz bir biçimde uyulmaktadır. Web Tasarım Uzmanlığı

Kursun Sonunda Üniversite Onaylı E-Devlettiniz de Görüntüleyebileceğiniz Sertifika Sahibi Olacaksınız.

________________
Detaylı Bilgi İçin Direkt Destek Hattımızdan Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

  • Tel-Wp: 0541 593 81 08
  • Tel: 0242 344 80 08

Biz Sizi Arayalım

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayın

Antalya PHP Kursu


PHP Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara