fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Antalya Muhasebe Kursu

Antalya Muhasebe Kursu

Antalya Muhasebe Kursu

Antalya Muhasebe Kursu ile sizlerde en çok aranan meslek dallarından biri olan muhasebe alanına söz sahibi olabilirsiniz. Hatta muhasebe kursu ile kariyerinizde bir adım öne geçebilir. Yeni bir iş arıyorsanız çok rahat bir şekilde iş bulabilirsiniz.

Muhasebe teknik olarak, piyasada ekonomik faaliyetlerde bulunan kuruluşların mali değerdeki işlemlerini kaydeden, kategorize edip sınıflandıran, bunları özetleyerek raporlayan ve sonuçlarını yorumlayıp ve analiz etme işlemidir. Bu sebepten bizlerde kursiyerlerimize Muhasebe kursu ile bu konuda tam donanımlı bir hale gelmelerini. Bu konuda gereken bütün nitelikleri eksiksiz biçimde kazanmalarını amaçlıyoruz. Çünkü iş hayatında nitelikli personel arayışı tüm firmaların vizyonunda olan bir detaydır.

Muhasebe Kurslarımızı:

  • Bilgisayarlı Ön Muhasebe Kursu
  • Genel Muhasebe Kursu

Bilgisayarlı Ön Muhasebe Kursu

Antalya Bilgisayarlı Ön Muhasebe kursuna temel düzeyde bilgisayar bilgisi olan. Kendini muhasebe konusunda geliştirmek isteyen. Hatta Muhasebe alanında herhangi bir çalışma yapmamış olsanız bile. Kursa katılıp bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ön muhasebe kursumuzun amacı tüm işletmelere fayda sağlayacak nitelikli personel yetiştirme bilinciyle tasarlandı. Muhasebe eğitimlerimizde kullandığımız uygulama materyalleri gerçek iş hayatında kursiyerlerimizin karşılaşabilecekleri örneklerden oluşmaktadır. Çünkü Sam Bilim Akademi olarak. Antalya’da Bilgisayarlı Ön muhasebe öğrenmek isteyen tüm kursiyerlerimize en kaliteli, en nitelikli ve iyi muhasebe kursunu sunmak istiyoruz. Bundan dolayı muhasebe derslerimiz sektörün içinde yetişip tecrübe sahibi, uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu sayede güncel mevzuat değişikliklerini. Programların en güncel versiyonları muhasebe kursu müfredatımıza dahil olmaktadır.

Kurs AdıBaşlangıç TarihiGün ve Saatler
Muhasebe Kursu
4 Mart 2024 Pazartesi-Çarşamba-Cuma
19:30-21:30
Muhasebe Kursu
26 Mart 2024 Salı Perşembe
19:30-22:00
Muhasebe Kursu6 Nisan 2024 Cumartesi-Pazar
19:30-22:00
Antalya Muhasebe Kursu Tarihleri
Antalya Bilgisayarlı Muhasebe Kursunda Neler Öğrenebilirim?

Bilgisayarlı Ön muhasebe kursuna katılmak isteyen kursiyerlerin temel düzeyde bilgisayar bilgisini olması gerekmektedir. Ayrıca temel bilgisayar bilgisine sahip olmayan kursiyerlerimiz için başlangıç düzeyinde bilgisayar kursu verilebilmektedir.

Ön muhasebe eğitiminde Temel Muhasebe ve Muhasebenin tanımından başlayarak temel muhasebe eğitimleri verilmektedir. Daha sonra Ön muhasebe eğitimlerinde teknik kısımlara geçilir ve muhasebenin terminolojisi başlar. Program eğitimleriyle devam eder. Ön muhasebe temel eğitimi sınıflarımızda verilmektedir. Bilgisayarlı muhasebe programları dersleri ise laboratuvar ortamında verilmektedir. Sektörün içerisinden eğitmenlerin deneyimleri ile ön muhasebe programlarının çalışma mantığını kavrayacaksınız. Hatta Mikro, ETA, LogoGo gibi farklı programların eğitimlerini tamamlayıp bu programları en etkin ve verimli biçimde kullanır hale geleceksiniz.

Çünkü tüm Kursiyerlerimiz, Muhasebe eğitiminde aldıkları temel muhasebe kavramlarını ve işlemleri muhasebe programlarında iş hayatındaki örneklerle uygulamalı olarak öğrenirler.

Antalya Bilgisayarlı Ön Muhasebe Kursu Süresi

Antalya Ön Muhasebe Kursu 3 ay sürmektedir. Saat olarak 50 saattir. Özel Muhasebe derslerinde ise bu süre ortalama 35 saattir. 

Antalya Muhasebe Kursu Fiyatları

Muhasebe kursu güncel kayıt tarihleri ve fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz:

Detaylı Bilgi İçin:

  • 0242 344 80 08
  • 0541 593 81 08
  • info@sambilimakademi.com

Muhasebe Kursu Avantajları

  • Erken Kayıt Avantajları
  • Taksit Seçenekleri
  • Elden taksit seçeneği
  • Öğretme garantisi
  • Ücretsiz eğitim telafi dersi hakkı

Antalya Genel Muhasebe Kursu

Genel Muhasebe eğitimi Bilgisayarlı Muhasebe Programları devamında sunulan kurs müfredatıdır. Kursiyerlerimize sunduğumuz 50 ders saatlik ön muhasebe kursunu bitiren adaylar. Mikro V15, ETA ve LOGO programlarıyla birlikte Genel Muhasebe kursuna devam eder.

Bilgisayarlı Ön Muhasebe Kursunda öğrenilen muhasebe programlarının tekrarıyla birlikte. Genel Muhasebe konularını içeren müfredatı programlar üzerinde uygularla devam ettirilir ve pratik kazanılması sağlanır. Bu şekilde kursiyerlerimizin, genel muhasebe konularıyla birlikte. Program kullanma becerisi de artmış olacaktır.

Antalya Genel Muhasebe kursumuzdan mezun olan kursiyerlerimiz. Bir çok şirket ve işletmelerin muhasebe departmanlarında çalışabilirler. Hatta her konuda ticari faaliyet gösteren kurumların muhasebesini tutabilirler. Nitelikli Muhasebe personeli olarak. Mali müşavirlik bürolarında. Bilgisayarlı muhasebe programlarına yeterlilikleriyle görev alabilirler.

Türkiye’de en çok aranan 10 meslekten biri olan muhasebeyi tüm detaylarıyla sizlere sunuyoruz. Çünkü sektörün içerisinden gelen uzman eğitmenlerimizin tecrübelerine güveniyoruz. Hatta muhasebe dünyasında teorik tecrübe ve pratikle desteklenmedikçe pek bir şey ifade etmeyecektir. Çünkü teoride işlenen kavramların bir çoğu soyut ve kültürel tabirlerdir. Hatta gerçek iş hayatında uygulamalar lanse edilirken farklı biçimlerde izah edilmektedirler. Sam Bilim Akademi olarak Antalya’da. Sizlere sektörde uzmanlığı kanıtlanmış, eğitmenler tarafından hazırlanan müfredatımızla. Sektörde gerçekleştireceğiniz uygulamaların eğitimini sunuyoruz.

KAMPANYALAR:

Bu Kursa Katılan Kursiyerlerimize İLERİ EXCEL %35 Temel Excel %50 indirimlidir.


Antalya Muhasebe Kursu

Antalya Muhasebe Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara