fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Grafik Tasarım ve Videografi Kursu

Grafik Tasarım ve Videografi Kursu

Grafik Tasarım ve Videografi Kursu

Grafik Tasarım ve Videografi Kursu sizlere hem grafik tasarım hem de videografi alanında uzmanlaşma olanağı sunan bütünleşik bir eğitim içeriğine sahiptir. Kurumumuza gelen talepler doğrultusunda uzman eğitmenlerimizle birlikte güncel ve talepleri tam olarak karşılayan bir kurs modeli oluşturuldu. Ayrıca kursiyerlerimize bu eğitimle birlikte amaçladıkları hedefler dahilinde içerik güncelleme fırsatları da sunmaktayız.

Antalya Grafik Tasarım ve Video Editörlüğü Kursu

Grafik Tasarım ve Videografi Eğitim İçeriği

 • Photoshop – 40 Saat
 • Illustrator – 60 Saat
 • Premiere Pro – 40 Saat
 • After Effects – 70 Saat
 • Cinema 4D – 30 Saat
 • Adobe Audition – 20 Saat
 • Character Animator – 10 Saat

Programlarını kapsamaktadır. Yukarda listelenen programları uzman seviyede kullanabilir olacaksınız. Ayrıca bu kurs ile birlikte tam donanımlı grafiker ve videografiker olabilirsiniz.

Kurs Detayları:

Eğitim Süresi: 270 saat

Video Grafik Desing Kursu kursiyerlerimize iki farklı modülle sunulmaktadır. İlk modül haftada 10 saatlik kurs ile yaklaşık 7 ayda tamamlayabilecekleri şekilde. İkinci modül ise haftada 15 saat ders ile yaklaşık 4 ayda tamamlayabilecekleri şekildedir. Ancak İki modülde de 270 saatlik ders içeriği tamamlanacaktır.

Antalya Grafik Tasarım ve Video Editörlüğü Kursu yüz yüze ve ayrıca online canlı dersler şeklinde alınabilmektedir.

Kurs Sertifikaları:

Bu kursu tamamlayan öğrencilerimizin alabilecekleri sertifikalar:

Grafik Tasarım Sertifikaları:

 • Uluslararası Geçerliliği olan Grafik Tasarım Uzmanlığı Sertifikası
 • Üniversite Onaylı Sertifika (e-devlete işlenen)
 • Sam Bilim Akademi Katılım ve Başarı Sertifikası

Videografi Sertifikaları:

 • Uluslararası Geçerliliği olan Videografi Uzmanlığı Sertifikası
 • Üniversite Onaylı Sertifika (e-devlete işlenen)
 • Sam Bilim Akademi Katılım ve Başarı Sertifikası

Grafik Tasarım ve Video Editörlüğü Kursu başlangıç tarihi ve günleri:

Kurs AdıBaş.TarihiGünler ve Saatler
Grafik Tasarım ve Video Editörlüğü Kursu
(Yüz yüze-sınıf dersleri)
27 Mart 2024
(7-Ay)
Cumartesi – Pazar
(12:00-15:00)
Grafik Tasarım ve Video Editörlüğü Kursu
(Yüz yüze-sınıf dersleri)
27 Şubat 2024
(7-Ay)
Salı – Perşembe
(18:30-21:30)
Online Grafik Tasarım ve Video Editörlüğü Kursu
(Online-Canlı Dersler)
Grafik Tasarım ve Video Editörlüğü Kursu başlangıç tarihi ve günleri

Sınıflar en fazla 4 kişiden oluşmaktadır. Birebir özel ders kalitesinde öğrenme garantili olarak kursiyerlerimize sunulmaktadır. Hatta konular için tekrar dersleri de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

İletişim İçin:

 • Tel-Wp: 0541 593 81 08 Muratpaşa Şube – 0535 376 81 08 Konyaaltı Şube
 • Tel: 0242 344 80 08 Muratpaşa Şube – 0242 503 80 08 Konyaaltı Şube

Biz Sizi Arayalım

Grafik Eğitimi

Photoshop Eğitimi

Photoshop eğitimi sizlere, kaliteli içerikler oluşturmanız için uzmanlaşma fırsatı sunacaktır. Görsellerinizi daha yaratıcı bir biçimde oluşturabileceksiniz. Bu kurs ile birlikte Photoshopta A’dan Z’ye her noktasına hakim olacak ve hızlı bir biçimde kullanabileceksiniz. Hatta eğitmenlerimizin sektörel olarak belirledikleri Reklamcılık, STV, Matbacılık gibi sektörlere yönelik gerçek uygulama örnekleriyle iş hayatında da karşılaşılabilecek noktaları öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca bütünleşik eğitimimizle photoshopta yaptığınız tüm çalışmaları diğer adobe programlarıyla nasıl entegre biçimde kullanabilirsiniz bunu da öğreneceksiniz.

İllüstratör Eğitimi

İllüstratör eğitimi ile yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacağız. Ayrıca sıfırdan çizimlere başlayıp en profesyonel çizim tekniklerine kadar hepsini öğrenebileceksiniz. Hatta videolar için kreatif sahneler tasarlayabileceksiniz. Karakterler çizebilecek bunlara Premier pro ile After Effects ile animasyonlar kazandırabileceksiniz. Kısaca en yaratıcı yönleriyle harekete geçirebileceğiniz çizimler yapabileceksiniz. Çünkü bu kurs sadece program kullanmayı öğretmeye yönelik değil program öğrenmenin yanı sıra nasıl daha yaratıcı daha çekici içerikler üretebilirsiniz bunları öğreneceksiniz.

Premiere Pro Eğitimi

Premiere Pro Eğitimi ile ister kendi kameranız ile çektiğiniz videolar olsun. İster photoshop ya da illustrator ile çizdiğiniz sahneler olsun. Bunlara video formatında kurgu montaj yapabileceksiniz. Renk çalışmaları, effects çalışmalarıyla kaliteli videolar yaratabileceksiniz. Video kurgu montaj işlemleriniz için en doğru program Premier pro programıdır. Çünkü özellikle uzun süreli video çalışmalarında layer kullanımının kolay olması. Hızlı sonuçlar üretebilmesi. Özelliklede kaliteli video renderlerı alabilesi acısından premier pro bu işte çok elverişli bir programdır. Ayrıca Premiere eğitimi surecinde çekim ve ışık tekniklerini, yeşil perde kullanımını, trend video içeriklerini de öğreneceksiniz

After Effects Eğitimi

Effectslerin vazgeçilmez programı. Hatta video içerik alanında rakipsiz bir adobe programıdır. Hazır video effectslerinin yanı sıra asıl özelliği kendi effectslerimizi oluşturabilmemizdir. Ayrıca After Effects programının kullanım alanı çok geniştir. Çünkü zengin araç kütüphaneleriyle sınırları zorlayan çeşitliliği bünyesinde bulundurmaktadır. Bu kursta After Effects programını tüm yönleriyle öğreneceksiniz. 2D- 3D video effects çalışmaları yapabileceksiniz.

Cinema 4D Eğitimi

After Effects programına entegre biçimde 3D modelleme ve animasyonlar için Cinema 4D ile daha zengin içerikler üretebileceksiniz. Ayrıca bu kursta Cinema 4D nin en önemli yapılarını öğrenebilecek ve videolarınızda nasıl kullanabilirsiniz bunlara hakim olacaksınız. 3 Boyutlu video animasyon çalışmaları yapabileceksiniz.

Audition Eğitimi

Videolarınızın en doğru biçimde ses kalitesine sahip olmasını Audition ile çözebilir hale geleceksiniz. Audition ses mixleme temizleme düzenleme işlemleri için kullanılan bir programdır. Hatta doğru seslendirme video kalitesinin de önüne geçecek başarılar sağlayabilir. Ayrıca bu kursla birlikte kalitesi ses müzik çalışmaları yapabileceksiniz.

Character Animator Eğitimi

2D karakterleri kolayca hareketlendirip seslendirme çalışmaları için adobe tarafından geliştirilen Character Animator programını bu kurslar birlikte öğrenebilirsiniz. Ayrıca yarattığınız karakterlere çok rahat bir biçimde hareket ve ses entegresi sağlayabilrisiniz.

Grafik Tasarım ve Videografi Kursu

Hayalini Harekete Geçir

Bu kurs sizleri sektörün zirvesine taşıyabilecek şekilde hazırlandı. 10 yılı aşkındır sektörel tecrübemiz ve alanında uzman eğitmenlerimizle sizlere Türkiye’nin en kapsamlı kurslarından birini sunuyoruz. Çünkü bir çok niteliği kazanacağınız bu kursumuz ile birlikte sadece teorik yapıları değil eğitmenlerimizin tecrübeleriyle sizlere rehber olacak değerleri öğreneceksiniz. Hatta kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize referanslar sunacağız. Ayrıca Çözüm ortağı olarak birlikte çalıştığımız bir çok reklam ajansı ve otellerin bilişim departmanlarında iş imkanları sunacağız.

Grafik Tasarım ve Video Editörlüğü Kursu Katılım Şartları Nelerdir?

Kursumuza katılmak için temel bilgisayar bilginizin olması yeterlidir. Dersler sıfırdan başlayıp uzmanlığa kadar ilerleyebileceğiniz şekilde düzenlenmiştir.

Grafik Tasarım ve Videografi Kursuna kimler katılmalıdır?

Grafiker olmak isteyenler. Dijital çizim yapmak isteyenler. Sosyal medya için görsel ve video içerik üretmek isteyenler. Hatta Youtuberlar. Tv kanallarında Video Montaj uzmanı olarak çalışmak isteyenler. Kendisi için veya işletmesi için tanıtım filmleri yapmak isteyenler. Youtube veya diğer dijital reklam platformlarına video reklamlar oluşturmak isteyenler. Sinema-Televizyon Bölümü Öğrencileri. Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü Öğrencileri. Dijital pazarlama yapmak isteyenler. E-Ticaretle uğraşanlar. Kısaca Grafik ve Video içerik üretmek isteyen herkes katılmalıdır.

Taksit Seçenekleri Sunuyor musunuz?

Evet tüm eğitimlerimizde taksit seçenekleri bulunmaktadır.

Grafik Tasarım ve Video Editörlüğü Kursu
Grafik Tasarım ve Video Editörlüğü Kursu

Grafik Tasarım ve Videografi Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara