fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

C++ Kursu

Antalya C++ Kursu

Antalya C++ Kursu. Özellikle performans gerektiren sistemlerde kendini kanıtlamış. Dünya üzerinde yaygın bir kullanıma sahip C++ programlama dilini sıfırdan ileri seviyeye kadar öğretmeyi hedefleyen bir eğitimdir.

C++ dili özellikle son zamanlarda trend haline gelen. Sanal gerçeklik ve realtime yani eş zamanlı diyebileceğimiz oyunlarla kendisini ön plana çıkarmaktadır. C++ diğer dillere göre en önemli avantajı yüksek performans. Anlık işlemler gerektiren durumlarda çok başarılı bir yapıya sahip olmasıdır. Günümüzde dünyada en popüler oyunlardan. PUBG Fortnite vb oyunların çoğu Unreal Engine oyun motoru ile. C++ tabanlı programlanmıştır. Bunun yanı sıra simülasyon sistemlerinin çoğunluğu yine C++ diliyle programlanmaktadır. Elektronikle olan uyumu bir çok robotik kodlama gerektiren sistemlerde kodlama kısmı C++ ile yapılmaktadır.

C++ Başka Nelerde kullanılıyor?

  • Sürücü yazılımları.
  • Oyun.
  • Görüntü işleme.
  • İşletim sistemleri
  • Yapay Zeka

C++ ile Nesne tabanlı programla eğitimi ve SQL veri tabanı eğitimlerini kapsamaktadır. Eğitim öğrenilenlerin kalıcı olması acısından gerçek hayatta kullanılan örnek uygulamalarla pekiştirilmiştir. Sizleri bol örnekli bol pratikli bir kurs bekliyor. Çünkü bizler gerçek yazılım uzmanları yetiştirmek istiyoruz.

Programlama için yeni başlayan için en temelden başlayıp uzmanlığa kadar ilerleyecek bir süreç bu. Ayrıca daha önce C++ eğitimi alıp belirli bir alt yapınız varsa. Seviyeniz belirlendikten sonra size uygun müfredatla başlangıç noktanızı kendinizde belirleyebilirsiniz.

Programlamayı öğrendikten sonra diğer uzmanlık alanlarında da ilerlemek isterseniz devam kurslarımızada dahil olabilirsiniz. Örneğin C++ öğrendikten sonra Oyun Motor Unreal Engine öğrenerek oyun sektörüne dahil olabilirsiniz.

C++ Kursu Alanında uzman sektörel tecrübe sahibi eğitmenler tarafından güncel müfredata uygun şekilde kursiyerlere sunulmaktadır.

C++ Kursunu Antalya’da örgün yüz yüze eğitim şeklinde alabilirsiniz. Ayrıca Online-Canlı ders olarakta C++ Canlı derslere katılabilirsiniz.

Sınıflarımız 4 kişilik sınıflardır. Pandemi kurallarına titiz bir biçimde uymaktayız.

Diğer kurslarımızı incelemek için TIKLAYIN

Antalya C++ Kursu

C++ Kursu

C++ Kursu” hakkında 3 yorum

  1. C++ kabusum olmuştu Mehmet hoca sayesinde öğrenip hallettim. Çok teşekkür ederim. Antalya’da ki en kaliteli yazılım kursu diyebilirim. Teşekkürler Sam akademi.

  2. Antalyadaki en iyi programlama kursu kesinlikle tavsiye ederim. C++ öğrenmek o kadarda zor değilmiş bunu öğrendim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara