fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

İleri Excel ve Makro Kursu VBA

antalya excel kursu

İleri Excel Ve Makro Kursu

İleri Excel Ve Makro Kursu Excel kullanmayı bilen ve bu konuda kendini daha da ilerletmek isteyenlere yönelik bir kurstur. Kursta İleri excelden başlayıp etkin formül ve araçların kullanımı ile Visual Basic programlama dili ile ilerlenecektir.

İleri excel seviyesinde gerek program araçlarını gerekse formülleri etkili bir biçimde kullanan kişiler. VBA programlama dili ile Makro yazabilir seviyeye gelerek iş yapılarını hızlandırıp daha da kolaylaştıra bilirler. Hatta ister excel üzerinde olsun isterse de excelden bağımsız sadece Visual Basic üzerinde programlar geliştirerek ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirler . Sonuçta özellikle devamlılık gerektiren işlemlerde ve çalışmalarınızda işlerinizi sizin yerinize gerçekleştiren bir programın olması sizlere müthiş bir kolaylık ve zaman kazandıracaktır. Hatta verimli zaman kullanımı yanı sıra sizlere yeni bakış acıları kazandıracaktır.

İleri Excel ve Makro Kursu ile İleri Excel’in devamı yazılım dili öğreneceksiniz. Çalışmalarınızı Visual Basic dili ile yapabileceksiniz.

Kurs AdıBaşlangıç TarihiGün ve Saatler
İleri Excel Kursu
Muratpaşa Şube
12 Aralık 2023Salı – Perşembe
11:00-13:00
İleri Excel Kursu
Konyaaltı Şube
11 Aralık 2023Pazartesi-Çarşamba
11:00-13:00
Antalya Yazılım Uzmanlığı Kursu Tarihleri

Visual Basic Kursu

Günümüzde iş hayatında en etkin kullanılan programlama dillerinden biridir VB. Microsoft firması tarafından geliştirildi. Basic yazılım diline yenilikler ve güncellemelerle kullanıma sunulan Visual Basic. Kullanımı son derece rahat ve basit bir programlama dilidir. Ancak her dil öğrenimi gibi VB içinde bol bol örnek ve pratik gerekmektedir.

Sam Bilim Akademi olarak kursumuzu sektörel örneklerle işlemekteyiz. Gerçek hayatta kullanılan örneklerle kursiyerlerimizin tecrübe sahibi olmasını hedeflemekteyiz. Bol bol örneklerle dil konusundan uzmanlaşma sürecini canlı tutuyoruz.

Kurslarımızı Antalya’da örgün – yüz yüze şeklinde alabilirsiniz. Grup ve özel ders halinde sunmaktayız. Sınıflarımız 4 kişiden oluşmakta ve yüzde yüz öğrenme garantilidir. Pandemi kurallarına titiz bir biçimde uymaktayız. Sizlerde kariyerinizde yeni adımlarla daha nitelikli ve donanımlı aranan biri haline gelmek isterseniz doğru yerdesiniz. Hemen bizi arayı. Sizin için bir plan hazırlayabilir ve başlayabiliriz.

Ayrıca İleri Excel ve Makro Kursu Online – Canlı dersler şeklinde de alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Arayın:

  • Tel-Wp: 0541 593 81 08 Muratpaşa Şube
  • Tel-Wp: 0536 799 85 08 Konyaaltı Şube
  • Tel: 0242 344 80 08 Muratpaşa Şube
  • Tel: 0242 503 80 08 Konyaaltı Şube

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayın

Antalya İleri Excel Kursu

İleri Excel ve Makro Kursu VBA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara