fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Antalya Tömer Türkçe Kursu

Antalya Tömer Türkçe Kursu

Antalya Tömer Türkçe Kursu – Tömer Uluslararası Sertifika programı kapsamında Antalya’da Ankara Üniversitesi Tömer Dil Kursları başlıyor. Kurumumuz Ankara Üniversitesi Tömer ile eğitim iş birliği protokol imzalamıştır. Bu protokol kapsamında Ankara Üniversitesi Tömer ile birlikte Türkçe ve Yabancı dil eğitimleri düzenlemekteyiz. Antalya Yabancı dil kursları ve yabancılara Türkçe dil kursları kayıtları başladı.

Türkçe dil bilgisini ve konuşma becerileri resmiyete kavuşturmak isteyen ve Ankara Üniversitesi Tömer ‘in sunduğu “Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Sertifikası” almak isteyen herkesin başvurabileceği kurslarımıza kayıtlarımız devam etmektedir

Antalya Tömer Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Tömer Dil Seviyeleri ve Şartları

  • Başlangıç Seviyesi (A1-A2)
  • Orta Seviye(B1-B2)
  • İleri Seviye(C1-C2)

Kurslarımıza kayıt yaptıran her kursiyer seviye tespit sınavına alınmaktadır. Seviyeler belirlenince seviyesine uygun sınıflara dahil edilerek eğitimine başlamaktadır.

Her seviyenin sonunda seviye tespit sınavı yapılarak öğrenim durumu belirlenir ve seviyesine göre bir üst seviyeye geçmesi sağlanmaktadır.

Tömer Yabancılara Türkçe dersleri dört beceri üzerinde işlenmektedir.

  • Konuşma becerisi
  • Okuma-Yazma becerisi
  • Anlama becerisi
  • Dilbilgisi becerisi

Sınıf Dersleri En az 6 kişi ile başlatılmaktadır. Ayrıca sınıf dersleri haricinde dilerseniz Özel Ders olarak Yabancılara Türkçe Dil Derslerine katılıp Tömer onaylı yabancılar için Türkçe dil sertifikası alabilirsiniz.

Tömer Türkçe dil kursuna katıldığınızda Ankara Üniversitesi Tömer dil öğretim müfredatına göre eğitim alınmaktadır.

Ankara Üniversitesi Tömer Türkçe kursları toplamda 6 seviyeden oluşmaktadır. Temel seviye (A1,A2)-Orta seviye (B1, B2) ve İleri seviye (C1,C2) şeklindedir.

Türkiye’de üniversitelerde Türkçe lisans eğitimi ve lisansüstü eğitimi almak isteyen kişilerin en az C1 sertifikasına ihtiyacı vardır.

Kurs AdıBaşlangıç TarihiGün ve Saat
Tömer-Türkçe Dil Kursu7 Ağustos
Tömer-Türkçe Dil Kursu11 Eylül
Antalya Tömer Yabancılar İçin Türkçe Kursu Tarihleri

Yabancılar için Türkçe derslerinin başlangıç tarihlerinden en az 2 gün önce kayıt işlemleri yapılması gerekmektedir.

Detaylı Bilgi İçin:

Tömer Antalya Telefon Numarası: 0 242 344 80 08

Antalya Tömer WhatsApp Bilgi: 0 541 975 81 08

Dilerseniz Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Antalya Ankara Üniversitesi Tömer Türkçe Kursu
Antalya Ankara Üniversitesi Tömer Türkçe Kursu

Ankara Üniversitesi Tömer Eğitim Sertifikası tüm dil eğitimleri sonunda kursiyerlere sunulmaktadır.

Antalya Tömer Türkçe Dil Kursu

Ankara Üniversitesi Tömer Antalya Dil Kursu fiyatları seviyelere göre değişmektedir. Her seviye için belirlenen eğitim süresi sınıf ders veya özel ders olarak fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca Tömer Türkçe Dil Kursu- Tömer İngilizce Dil Kursu- Tömer Almanca Dil Kursu fiyatları da ders süresi ve biçimine göre belirlenmektedir. Ankara Üniversitesi Tömer Antalya Tömer Türkçe Dil Kursu Fiyatlarını en güncel haliyle öğrenmek için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz: Antalya Tömer Telefon Numarası: 0(242) 344 80 08

Ankara Üniversitesi Tömer Sertifikası Ne İşe Yarar

Ankara Üniversitesi Tömer : Yabancı Dil olarak Türkçe öğrenmek isteyen öğrencilere dil öğrenimleri sunan ve bu eğitimi resmileştiren “Türkçe ve Yabancı Dil Uygulama ve Araştırma” Merkezidir. Ayrıca Türkçe dili yanı sıra İngilizce, Almanca, Rusça, Çince, Arapça gibi yaygın kullan dilleri de bünyesinde öğretmekte ayrıca sertifikalandırmaktadır. Tömer Sertifikası dil bilirliğini kanıtlanmak adına resmi kuruluşların hepsinde geçerliliği olan bir dil sertifikasıdır. Tömer sertifikasıyla Türkiye’de Üniversitelerde eğitim alabilirsiniz. Oturum izni almak için istenilen dil şartlarında da kullanmaktadır. Kısaca dil biliyor oluşunuzu resmi kurumlarda kanıtlamanıza yaramaktadır. TÖMER Türkçe kursu fiyatları sertifika seviyelere göre değişkenlik gösterdiği gibi resmi kurumlarda bazı seviyelerde sertifika istemektedirler. Örneğin üniversite lisans eğitimleri için Tömer Türkçe Sertifikası en az C1 seviyede istenmektedir.

Antalya Tömer Türkçe Kursu

Ankara Üniversitesi Tömer Belgesi Nasıl Alınır?

Türkçe Kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerler eğitimlerinin sonunda sınava girerek “okuma/anlama/dil bilgisi, yazma, dinleme ve konuşma” becerilerinden en az %50 oranında (12,5 puan) başarılı olmaları beklenir. Ayrıca başarılı olanlar seviyelerine göre sertifikalandırılırlar. Bunun yanı sıra Tömer Türkçe Dil Kursu Fiyatları da seviye sertifikalarına göre fiyatlandırılmaktadır.

Tömer ayrıca Türkçe dil kursu dışında İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça gibi yaygın dillerde de sertifikalar sunmaktadır. Ankara Üniversitesi Tömer dil sertifikalarıyla dil öğreniminizi resmileştirebilirsiniz. Ayrıca alacağınız Tömer Yabancı dil sertifikalarıyla resmi kurumlara başvurular yapabilirsiniz.

Tömer Sertifikası almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yabancılar için Tömer Türkçe Eğitimi yanı sıra:

Antalya Tömer İngilizce Kursu için Tıklayınız.

Antalya Tömer Almanca Kursu için Tıklayınız.

Tömer Antalya Sertifika Sınavı

Türkçe dil bilgisi seviyesini tespit etmek ve sertifika almaya hak kazanmak için kursiyerlere uygulanacak sınavlardır. Türkçe bilginiz yeterliyse sadece Tömer Seviye tespit sınavına girerek belgenizi alabilirsiniz. Ayrıca Türkçe Yeterlilik Sınavı (TYS) Uluslararası dil bilinirlik ilkelerinde Türkçe öğrenen ya da Türkçe dil durumunu belgelendirmek isteyen herkes katılabilir.

Başa dön
Ara