fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Antalya Almanca Kursu

Antalya Almanca Kursu

Antalya Almanca Kursu ile sizlere konuşma odaklı dil becerileri kazanma fırsatı sunmaktadır. Yabancı dil öğrenme konusunda gereken “dinleme – konuşma – okuma – yazma” becerilerini. Temel seviyeden (A1) başlayıp ileri seviyeye (C1) kadar öğrenmeniz üzerine oluşturuldu. Ayrıca titiz bir çalışmayla yüzde yüz öğrenme niteliğe sahiptir.

Yabancı dil öğrenme metodolojisinde en önemli kavramlardan biri, öğrenme sürecini sevmektir. Ayrıca enerjiyi düşürmeden severek bu süreci ilerletmektir. Sam Akademi olarak bünyemizde eğitmenlerimizi bu prensiple seçmekteyiz. Öğretmeyi seven, enerjisiyle öğrenciyi öğrenmeye teşvik edebilen uzman eğitmenlerle kurslarımızı sunmaktayız. Yabancı dil öğrenmedeki ben konuşamıyorum ön yargısını tamamen ortadan kaldırıyoruz.

10-15 kişilik kalabalık sınıflarda kaybolmayın. Sam Akademi öğrenme garantili Almanca kursu sınıflarını maksimum 6 kişiyle sınırlandırmıştır. Bizim için her kursiyer özeldir. Almanca dil kurs programı öğrencilerimizin tercihleri doğrultusunda en uygun gruplar belirlenerek oluşturulmaktadır. Size en uygun grup veya özel ders seçenekleriyle Almanca öğrenmeye hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca Almanca konuşma grup etkinliklerine katılabilirsiniz. Bunların yanı sıra unutulan veya tekrar etmek istediğiniz konularda ücretsiz tekrar derslerine katılabilirsiniz.

Kurslarımıza sıfırdan başlayabileceğiniz gibi şartların uygunluğu dahilinde istediğiniz seviyeden de kurslara başlayabilirsiniz. Bunun için seviye tespit sınavı talep edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin İletişim:

0242 344 80 08

0541 593 81 08

0554 832 91 73

0530 158 35 08

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Antalya Almanca Kursu
Antalya Almanca Kursu

Antalya Almanca Kursu

Almanca Kursu ile tam donanımlı biçimde. Gerek sınavlar olsun gerek aile birleşimi programları olsun artık sorun olmaktan çıkacaktır. Sizlere Kurumumuzun sunduğu sertifikaların yanı sıra. Ayrıca Goethe ınstitut sınavına hazır olacaksınız.

Almanca Özel Dersler

Almanca derslerini sınıf derslerinin yanı sıra isterseniz özel ders olarak da alabilirsiniz. Özel Almanca derslerinde ders günleri ve saatlerini kursiyer ve eğitmen birlikte planlayabilmektedir. Bu şekilde daha kısa süre içerisinde de öğrenmeye başlayabilirsiniz. Grup derslerimizde olduğu gibi özel derslerimizde de ders materyalleri kursiyerlerimize sunulmaktadır. Antalya Almanca dil kursları eğitim içerikleri ve materyalleri. Sam Akademi yabancı dil eğitmen kadrosu tarafından yüzde yüz öğrenme modeline göre oluşturulmaktadır. Uluslararası sertifikasyon müfredatına uygun biçimde şekillendirilmiştir. Almanca kurslarımızı tamamlayan her kursiyerin en nitelikli biçimde kaliteli bir yabancı dil eğitimi almasını istiyoruz.

Almanca özel derslerini hızlandırılmış Almanca Kursu talepleri göz önünde bulundurularak hayata geçirdik. Yoğunlaştırılmış eğitim programlarımızla kısa sürede Almanca öğrenebilirsiniz.

Antalya’nın en iyi Almanca kursu içeriğiyle. Sizlere kaliteli yabancı dil eğitimini en uygun Almanca kursu fiyatlarıyla sunuyoruz.

Detaylı bilgi ve Almanca kursu fiyatları için ayrıca grup dersleri tarih ve saatleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Antalya Almanca Kursu
Antalya Almanca Kursu
Antalya Almanca Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara