fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

WordPress ve Blog Yazarlığı Kursu

WordPress ve Blog Yazarlığı Kursu

WordPress ve Blog Yazarlığı Kursu sizlere kısa sürede web sitesi yapma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca blog yazarlığı kursu ile web sitesi içerikleri oluştururken site trafiğinizi artırıp web sitenizi aramalarda üst sıralara taşıyacak SEO işlemleri için yaratıcı içerikler üretmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra temel photoshop kursu ile siteniz için görseller oluşturabileceksiniz. Bu şekilde web siteniz için gerek text gerekse görsel içerikleri tam anlamıyla oluşturabileceksiniz.

Eğitim Paketi İçeriği:

  • WordPress Web Site Oluşturma Kursu
  • Blog Yazarlığı-Yaratıcı Yazarlık Kursu
  • Temel Photoshop Kursu
  • WordPress için Seo Kursu
  • Sosyal Medya Araçları Kullanımı
  • Google Ads Kullanımı
  • Google AdSense Kullanımı

Bu WordPress ve Blog Yazarlığı eğitim paketi 85 ders saati sürmektedir. Özel ders ve sınıf dersleri olarak katılım sağlayabilirsiniz. Eğitim Paketimiz akademimize gelen talepler doğrultusunda ihtiyaçlara göre oluşturuldu. Hem kişisel web siteleri geliştirme ve üst sıralara taşımak için hem de kurum ve işletmelerin web site yönetimleri için gereken içerikleri barındırmaktadır. Gereken ihtiyaçları karşılayıp kısa sürede sonuç almaya odaklanmanız sağlanmaktadır.

Blog Yazarak Gelir Edebilirsiniz.

İster tanıtım için olsun ister hobi amaçlı web sitemiz olsun. Doğru yaklaşımlarla oluşturduğunuz içeriklerden gelir elde edebilirsiniz. Günümüzde yüksek meblağlarda gelirler elde eden bir çok blog ve haber sitesi bulunmaktadır. Sizlerde artık bu işi profesyonelleştirerek emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

İşletmeniz Google Aramalarında Üst Sıralarda Çıksın

Bir çok firmanın yaptığı en büyük hatalardan biri içerik konusunu göz ardı etmek. “Evet web sitemiz var ama hiç bir işe yaramıyor” bu cümleyi o kadar çok duyduk ki. Doğru optimize edilmemiş, doğru içerikler oluşturulmamışsa evet o site hiç bir işe yaramayacak hatta boşa masraf çıkaracaktır. Oysa bu sorunu çözmek için doğaüstü güçlerinizin olmasına gerek yok, sitenizi nasıl doğru biçimde yönetebilirsiniz, nasıl içerikler üretmelisiniz bunları öğrenmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca müşteri potansiyelini çok daha artırmanız mümkündür. Bunun için yapmanız gereken bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2009 yılından bugüne Antalya‘da yazılım eğitimleri veren Sam Akademiyle tanışmanızın zamanı geldi.

İletişim

0242 344 80 08

0541 593 81 08

0554 832 91 73

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım:

WordPress ve Blog Yazarlığı Kursu
WordPress ve Blog Yazarlığı Kursu

WordPress ve Blog Yazarlığı Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara