fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Antalya Rusça Kursu

antalya rusça kursu

Antalya Rusça Kursu

Antalya Rusça Kursu ile dil problemini tamamen çözmeye hazır mısınız? Sizler için profesyonel bir biçimde hazırladığımız Rusça dil kursu müfredatımız ile kısa sürede istediğiniz düzeye ulaşabilir ve talep ettiğiniz alanda Rusça konuşmaya başlayabilirsiniz.

Rusça dil kursu Antalya’da yüz yüze eğitimler grup ve özel dersler halinde size sunulmaktadır. Sam Bilim Akademi olarak alanında uzman eğitmenler eşliğinde dil öğrenme sürecinizi ve öğrendiklerinizin kalıcı şekilde hayata geçireceğinizin sizlere yenilikçi öğrenme modüllerimizle sunuyoruz.

Yeni bir dil öğrenirken genelde insanların endişeleri olmaktadır. Acaba öğrenebilecek mıyım? Acaba doğru kursumu alıyorum gibi… akıllarında bir çok soru işaretleri vardır. Biz kurum olarak yılların verdiği tecrübemiz ile eğitmenlerimizi belirlerken çok titiz davranmaktayız. Dil öğrenmek uzun bir süreçtir. Bu yüzden öğrencilerimizin önce bu öğrenme sürecini sevmelerini, bu şekilde güçlü bir uyum ile daha motive olmalarını sağlıyoruz. Çünkü negatif bir ortamda öğrenme güçleşebiliyor. Hatta mecburiyet hissiyle daha da kötüye gidebiliyor. Sam Bilim Akademi olarak bu konuda önce uyum ve öğrencinin bu süreci sevmesini. Kurs süresinde en rahat biçimde öğrenme koşullarını yaratarak bu süreçte öğrencilerimize tam destek sağlıyoruz. Bu sadece Rusça dil derslerine özgü bir durum değildir. Bütün kurslarımızda aynı anlayışla yolumuza devam etmekteyiz. Bunun sonucunu ise öğrencilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerle hissedebiliyoruz.

Antalya Rusça Dil Kursu Kapsamı Neler?

  • Rusça derslerimiz sadece teori odaklı değil aynı zamanda konuşma odaklı pratiklerle yoğunlaştırılmıştır.
  • Kurumumuz profesyonel eğitim kadrosuyla öğrencilerimizin kurs bitse dahi her zaman yanında olacaklardır. Hatta sadece öğretmek değil tecrübeleriyle yol gösterici olacaklardır.
  • Kelime – Grammer ve kültürel ativiteler. Aynı zamanda entegre devam eden konuşma kulüplerimizle sürekli öğrenme halinin devamını sağlıyoruz.
  • Yüzde yüz öğrenme modelini benimseyen anlayışımız gereği grup derslerimizi en fazla 6 kişi ile sınırlandırdık. Yüzde yüz öğrenme prensibiyle hareket ediyoruz.
  • Antalya Rusça Kurs süresi boyunca kullanılacak olan son teknolojik donanım ve ekipmanlar. Öğrencilerin kullanımına tamamen ücretsiz olarak sunulacaktır.
  • Rusça kursu süresi boyunca öğrencilerimizin yaşayabilecekleri sorunlar ve aksaklıklar göz önüne alınarak telafi dersleri ve takviye dersleri ekliyoruz.

Antalya Rusça Dil Kursu Seviyeleri Neler?

Antalya’nın en nitelikli ve en iyi kursu sürecinin öğrencilerimize en doğru biçimde aktarılması için tüm öğrencilerimizi seviye tespit aşamalarından sonra en uygun modül ile kursa başlamalarını sağlıyoruz. Bu seviye tespit aşamalarını profesyonel eğitmenlerimiz bizzat uygulamaktadırlar.

Antalya Rusça Kursu Fiyatları?

Rusça dil kursu fiyatlandırması gereken seviye tespit belirleme aşamalarından sonra öğrencilerimizin en uygun modülleri en uygun fiyata almalarını sağlıyoruz. Bu şekilde gereksiz kurs maliyetlerini. Yaşanan mağduriyetlerin önüne geçiyoruz.

Antalya Rusça Kurs Sertifikaları

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin TIKLAYINIZ

antalya rusça kursu
Antalya Rusça Kursu

Antalya Rusça Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara