fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Antalya Çince Kursu

Antalya Çince Kursu

Antalya Çince Kursu

Antalya Çince Kursu ile anadil seviyesinde Çince konuşmak ister misiniz? Alanında uzman ve dil konusunda tecrübe sahibi eğitmenlerimizle Çinceyi kısa zamanda öğrenip aktif bir biçimde konuşabileceksiniz.

Hızla gelişen dünyamızda, mesafeler kısaldıkça daha global yaklaşımlar kişisel nitelikleri artırma gereksinimini ortaya koymaktadır. Artık Çin ticari anlamdaki büyümesiyle ilişkiler daha da artarak Çincenin önemini artırmıştır. Sam Bilim Akademi olarak bizlerde gelen talepler doğrultusunda yabancı dil eğitimlerimize Çinceyi dahil ettik. Hem Türklere Çince Hem de Çince konuşanlara Türkçe derslerimi hayata geçirdik.

Eğitmenlerimiz sadece teorik dersler değil. Kendi tecrübeleriyle sizlere rehber olacak ve dil konusunda yaşadığınız problemlere en uygun çözümü sizlere sunacaklardır. Çünkü dil öğrenmek sadece belirli kalıpları ezberlemek değildir. Bu sebepten kurum olarak öğrencilerimizin en nitelikli biçimde yabancı dil öğrenmelerini önemsiyoruz.

Öğrencilerimiz sevilerine uygun bir biçimde en fazla 4 kişiden oluşan sınıflarda ders almaktadır. Çünkü Sam Akademi tüm eğitimlerinde öğrenme garantisi sunmaktadır. Bu sebepten sınıf mevcutlarımızı en asgari düzeyde tutmaktayız. Çünkü dil öğrenmek disiplin gerektiren bir durumdur. Eğitmenlerimiz her öğrencimiz ile birebir ilgilenmektedir. Eğitim sonunda konuşma kulüplerimizin etkinliklerinde ise kapasite sınırı bulundurmamaktayız. Hatta fazla öğrencilerimizi bir araya getirip konuşma pratiklerini canlı tutmayı hedefliyoruz.

Çince Kursunun İçeriği

  • Kursiyerlerimiz Çince seslerin temel biçimlerini öğrenip. Bunları en doğru bir biçimde seslendirebilirler ve farklı tonların gerektirdiği biçimleriyle telaffuz edebilmektedirler.
  • Çince Kelime Çalışmaları ve bunları zenginleştirme etkinlikleri
  • Günlük hayatta Çince
  • Çince konuşma kulübü
  • Çin kültürü ve dil üzerindeki etkileri

Çince Dersleri Sertifikaları

  • Sınıflarımızı pandemi kurallarına uygun bir biçimde yeniden tasarladık. Derslerimizi sosyal mesafe kurallarına uygun bir biçimde yüzyüze ve online eğitimler olarak sunmaya devam ediyoruz.

Antalya Çince Kursu Fiyatları

Çince kursu fiyatları seviye sınavından sonra size en uygun sınıf veya özel ders durumuna göre planlanmaktadır. Sizin için en uygun grup hakkında bilgi almak ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Telefon – WhatsApp

  • 0(242) 344 80 08
  • 0541 593 81 08
  • Diğer Dil Kurslarımızı İncelemek İçin TIKLAYIN
Antalya Çince Kursu
Antalya Çince Kursu

Antalya Çince Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara