fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Antalya Web Tasarım Kursu

Antalya Web Tasarım Kursu - Front End Kursu

Antalya Web Tasarım Kursu

Antalya Web Tasarım Kursu sizlere FrontEnd developer (ön yüz geliştirici) olma fırsatı sunmaktadır.Antalya için de iki şubemiz bulunmaktadır. Sizde günümüzün en gözde meslek alanlarından olan yazılım-tasarım alanında kendinizi geliştirmek ve meslek sahibi olmak ister misiniz? İşte bu kurs tam size göre.
Muratpaşa’da Web Tasarım Kursu , Konyaaltı’nda Web Tasarım Kursu alabilirsiniz.

Web alanının ne kadar popüler olduğunu biliyorsunuz. Hatta son günlerde web 3.0 ile daha da kendini duyurmaya başladı. Hali hazırda bile bir çok kurumun, kişinin, web siteleriyle nasıl bir gelişme gösterdiğinin farkındasınız. Hatta web dünyasını sadece web siteleriyle düşünmeden bir çok web tabanlı işlemlerin olduğunu ve artık hemen hemen her şeyin dijitalden ilerlediğini biliyorsunuz. Artık sizin de bu konuda bir şeyler yapma zamanınız gelmedi mi?

Antalya Web Tasarım kursu ile profesyonel bir web uzmanı olmaya hazır mısınız?

Kurs AdıBaşlangıç TarihiGün ve Saatler
Web Tasarım Kursu
(Akşam Grubu – Konyaaltı Şube)
27 Şubat 2024 Salı – Perşembe
18:30-21:30
Web Tasarım Kursu
(Gündüz Grubu – Muratpaşa Şube)
4 Mart 2024Pazartesi-Çarşamba-Cuma
15:00-17:00
Web Tasarım Kursu
(Hafta Sonu – Konyaaltı Şube)
6 Nisan 2024Cumartesi- Pazar
15:00-18:00
Antalya Web Tasarım Kursu Tarihleri

Web Tasarım Kursu Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Antalya web tasarım kursu front-end yanı web sitelerin görünen ön yüz kısmını geliştirebilecek yazılımcı olmak için tasarlanmış bir eğitimdir. Fakat her front-end geliştiricinin temel seviyede dahi olsa back-end kısmıyla ilgili bilgi sahibi olması gerekmektedir. Sam Bilim Akademi olarak yılların getirdiği tecrübemiz ile bu konuda en nitelikli yazılımcı haline gelmenizi sağlıyoruz. Eksiksiz birer geliştirici olarak mezun olup yeni mesleğinize başlayabilirsiniz. Hatta Referanslarımız ile iş sahibi bile olabilirsiniz.

Web Tasarım Eğitimi başlangıç olarak HTML ile CSS kodlama yapılarını öğretmekle başlıyor. Sonrasında VS ortamında HTML5, CSS3, Bootstrap, JQuery ile JavaScript yapılarını öğreterek web sayfalarını oluşturmanızı ve yayınlayabilir hale getirmenizi sağlamaktadır. Ayrıca Front-End Developer olmak isteyenler için ReactJS , Angular ve tipescript ile kendinizi uzmanlaştırabilirsiniz. Hatta uygulama tekrarları ile bunları ileri seviyede işleyebilir hale geliyorsunuz. Ayrıca Photoshop dersleriyle de yaratıcı tasarım yönlerini öğreneceksiniz. Kursun sonunda Responsive Mobil uyumlu, çekici tasarımlara sahip web siteleri yapabileceksiniz.

Web Yazılım Back-End İle Devam Edebilirsiniz?

Web Tasarım ve Yazılım kursumuz bütünleşik bir eğitimdir. Tasarım kısmını (front-end) tamamlayan öğrencilerimiz istekleri doğrultusunda Web Yazılım (Back-end) kursuyla daha ileri seviyelere kendilerini taşıyabilirler.

Antalya Web Tasarım Kursu Sertifikaları

 • Uluslararası Sertifika
 • Üniversite Onaylı Sertifika (E-Devletten Sorgulanabilen)
 • Sam Bilim Akademi Başarı ve Katılım Sertifikalari
 • Pörtfolyo Çalışmaları Ve Referans Mektubu

Web Tasarım Kurs Fiyatları

Antalya Yazılım Kurs Fiyatları ve web tasarım kurs fiyatları. Grup dersleri ve özel derslere göre değişkenlik göstermektedir. Sizler için en uygun grup veya özel ders avantajlarını öğrenmek ve kariyer danışmanlarımızdan detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim İçin:

 • Tel-Wp: 0541 593 81 08 Muratpaşa Şube
 • Tel-Wp: 0535 376 81 08 Konyaaltı Şube
 • Tel: 0242 344 80 08 Muratpaşa Şube
 • Tel: 0242 503 80 08 Konyaaltı Şube

Sam Bilim Akademi olarak 9 yılı aşkın bir süredir Antalya‘da web yazılım-tasarım eğitimleri vermekteyiz. Antalya’da Yazılım eğitimi veren kurumlar arasında tecrübemiz ile fark yarattık. Öğrencilerimizden gelen olumlu geri dönüşlerle. Bu alanda en doğru hizmeti vermeyi misyon edinmiş bir kurumuz.

Diğer Yazılım Kurslarımızı İncelemek İçin Lütfen TIKLAYIN

Antalya Web Tasarım Kursu - Front End Kursu
Antalya Web Tasarım Kursu – Front End Kursu

Neden Web Tasarım Kursu ?

Web tasarım kursu profesyonel yazılım dünyasına adım atmak için gerekli nitelikleri kursiyerlere sunan sektörel uygulama örnekleriyle titiz biçimde hazırladığımız bir eğitimdir.

Tamamen yazılım tabanlı olarak sıfırdan bir web sitesi tasarlayabilirsiniz. Sam akademi olarak yazılım ve tasarım eğitimlerinde yılların tecrübesiyle en nitelikli eğitimi kursiyerlerimize sunuyoruz.

Eğitim içeriklerimizi en güncel biçimlerde devam ettiriyoruz. Çünkü bilişim dünyası sürekli gelişen devamla yenilikler sunan bir yapıda. Bizlerde eğitimlerimizde buna çok dikkat etmekteyiz. Sadece elimizdekileri kursiyerlere sunmuyoruz. Doğru olan ne ise onu kursiyerlerimize sunmaktayız.

Örneğin Web teknolojileri için en uygun dil framework veya Database hangisiyse onu kursiyere öğretiyoruz. Bunun yanı sıra en doğru ideleri öğrenmelerini yazılım için en doğru geliştirme ortamlarını öğrenmelerini istiyoruz. Sam akademinin marka kalitesi bu güne kadar verdiği eğitimlerle devam etmiştir.

Genelde yazılım dünyasına ilk defa adım atan kişiler doğru yönlendirilmediğinde yanlış bir eğitimle zaman kaybetmektedirler. Yanlış yönlendirilmenin motivasyon kaybıyla yazılım dünyasına büyük hevesle girdiği gibi büyük bir hüsranla vazgeçip yazılıma tamamen yapamayacağı konusunda ön yargılar edinebiliyorlar. Biz bunu istemiyoruz. Bu sebepten kurumuza gelen bütün kursiyerlerimizi uzun uzun dinleyip onlara gitmek istedikleri yolda en doğru rehberliği yapıyoruz.

Sizlerde bu alana sıfırdan girmeyi düşünüyorsanız çıkın gelin bir kahvemizi için sohbet edelim size bir yol haritası oluşturalım. Web yazılım ve tasarım alanında Antalya’da yazılım hizmeti veren. Antalya web sitesi yapan firmalar ile irtibatımız ile gerek referanslarımızı gerekse yönlendirmelerimizi kursiyerlerimize sunmaktayız.

Bugüne kadar bir çok kursiyerimizi hem Antalya’da hem de Türkiye’nin bir çok ilinde yazılım firmalarına yerleştirdik. Tabi ki bu durumu bir iş vaadi olarak düşünülmemelidir. Biz kurum olarak sadece yol gösterdik. Asıl başarı web tasarım alanında sabırla azimle yollarına devam edip başarıyla bu işi devam ettiren kursiyerlerimizindir. Her işte olduğu gibi yazılım sektörü de azimle cabayla devam ettirildiğinde başarı kaçınılmaz bir gerçektir. Tüm kursiyerlerimizde aynı başarıyı görmek bizi çok mutlu edecek ayrıca gururlandıracaktır.

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım Kursu Sizlerle. Alanında uzman eğitmenlerimizin tecrübeleriyle sizlerde birer uzman web yazılımcısı olarak yazılım dünyasına girebilirsiniz. Bunun yanı sıra Web tasarım eğitimine entegre web yazılım uzmanlığı eğitimiyle. Html css js c# sql veritabanı uzmanı olabilirsiniz. Toplam 290 saatlik 8 ay süren bir eğitimle tam donanımlı bir web yazılım uzmanı haline gelebilirsiniz. Eğitimin sonunda portfolyonuza ekleyebileceğiniz bir web uygulaması projesi geliştireceksiniz. Bu şekilde iş arayışınızda veya sizlere daha önceki yaptığınız projeler sorulduğunda sunabileceğiniz bir projeniz olacaktır. Web tasarım sınıflarımız en fazla 6 kişiden oluşmaktadır.

Sınıflarımızı oluşturmadan önce tüm kursiyerlerimizi uyum dersine almaktayız. Bu şekilde öğrenme becerilerine göre en uygun sınıfa yerleştiriyoruz. Çünkü uzun süren yazılım uzmanlığı eğitiminde sınıf ortamı çok önemlidir. Hiç bir kursiyerimizin öğrenmesine engel olacak unsurların olmamasını istiyoruz. Sınıftaki tüm kursiyerlerimizin uyumlu ve entegre biçimde eğitim sürecini devam etmesini. Ayrıca kalabalık sınıflarda kaybolmamasını istiyoruz. Çünkü bizim için tüm kursiyerlerimiz özeldir.

Tüm kurslarımızı öğrenme garantili biçimde sunmamızın alt yapısını bu şekilde oluşturmaktayız. Ayrıca kursiyerlerimize ücretsiz tekrar ve telafi dersleride sunmaktayız. Web Tasarım Kursu günümüz şartlarına uyumunuzu ve popüler mesleklerden biri olan yazılım sektöründe söz sahibi olmanızı sağlayacaktır. Sadece teknik anlamda yazılımsal değerleri değil. Kurumumuzun bünyesinde geliştirilen yazılım projelerinin geliştirilme, test, reklam-pazarlama ve lansman aşamalarınıda tecrübe edebileceksiniz. Farklı disiplinlerden bir araya gelmiş yazılımcılar ile tanışacaksınız. Tek düze bir yazılım. Sürecinden ziyade bilişimin hemen hemen tüm branşlarında bir kültür edinmiş olacaksınız.

Antalya Web Tasarım Kursu

Antalya Web Tasarım Kursu” hakkında 3 yorum

 1. Harika bir kurs kesinlikle tavsiye ederim. Web tasarım kursuna katılmakla çok doğru karar verdiğimi sam akademi ile hissettim inanılmaz yaratıcı web site tasarımları yaptık bir çok teknik öğrendim yazılıma giriş yapmak isteyen herkes bence bu kursu denemeli

  1. Merhaba Ramazan bey her ay kurslarımız açılıyor. Ayrıntılar ve eğitim takvimimiz için 05415938108 arayınız. İyi günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara