fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Antalya Yabancı Dil Kursları

Yabancı Dil Öğrenmenin Tam Zamanı

Antalya Yabancı Dil Kursları Profesyonel konuşma odaklı yabancı dil eğitimleriyle sizlerde yabancı dilinizi kaliteli bir biçimde öğrenebilirsiniz. Avrupa Dil Standartlarına uygun eğitim modelleriyle kurslarımızı oluşturmaktayız. Eğitmenlerimizi hangi dil eğitimi olursa olsun. Anadil seviyesinde o dile hakim olması ve bunları öğrencilere aktarabilecek tecrübede olan öğretmenlerle sunmaktayız. Ayrıca en fazla 6 kişiden oluşan sınıflarda ders vermekteyiz. Kalabalık sınıflarda sadece misafir gibi derse girip çıkmak değil. Öğrencilerimizin hepsi ile birebir ilgilenilmesi ve öğrenme seviyesinin en yüksekte tutulmasını amaçlıyoruz.

Antalya Tömer Yabancı Dil Kursları

Yabancı dil kurslarımızı Ankara Üniversitesi Tömer sertifika programıyla Avrupa Dil standartlarına uygun bir şekilde sunmaktayız.

Antalya TÖMER Kursları
Tömer Yabancı Dil Olarak Türkçe Eğitimi

Antalya Yabancılar İçin Türkçe Kursu Resmi kurumlarda geçerli olan Ankara Üniversitesi Tömer Türkçe Sertifikası eğitimi olarak Avrupa Dil Standartlarına uygun biçimde 6 kişilik sınıflarda uzman eğitmenler tarafından sunulmaktadır. Eğer Türkçe biliyorsanız Tömer Seviye Tespit Sınavına katılarak Türkçe’nizin seviyesine uygun Tömer Sertifikası almanız mümkündür.

TÖMER Antalya Dil Kursu fiyatları alınacak olan eğitim süresine ve seviyeye göre farklılık göstermektedir. En güncel Tömer Kurs ve Sertifika ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ankara Üniversitesi Tömer Antalya İletişim: 0(242) 344 80 08

Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Sertifika sınavları yazılı ve sözlü biçimde yapılmaktadır. Ayrıca Türkçe Seviye Sınavından başarılı olmanız durumunda sertifikanızı almaya hak kazanırsınız.

Ankara Üniversitesi Tömer Belgesi nasıl alınır?

Tömer Türkçe Sertifikası için eğer, Türkçe bilmiyorsanız önce Türkçe öğrenmek için eğitimlere katılmanız gerekmektedir. Yabancılar için Türkçe kursu A1-A2-B1-B2-C1-C2 seviyelerinden oluşmaktadır. Her seviyenin eğitimi tamamlandığında Türkçe Konuşma- Anlama- Okuma ve Yazma becerileri üzerine yazılı ve sözlü Türkçe seviye belirleme sınavı yapılmaktadır. Sınavlardan başarılı olma durumunda sertifika işlemleriniz başlamaktadır. Tömer sertifikanızın dijital haline en geç 3 gün içerisinde sahip olabilirsiniz. Matbu ve ıslak imzalı hali ise en geç bir hafta içerisinde öğrenciye teslim edilmektedir.

Ankara Üniversitesi Tömer başvuru Şartları

Tömer Türkçe kurslarına katılmak için kimlik bilgileriniz dışında kayıt formunu doldurmanız ve Tömer kurs ücretlerini ödemeniz yeterli olacaktır. Ancak bu şartlar Türkçe’yi hiç bilmeyen öğrenciler için geçerlidir. Türkçe bilen ayrıca sadece sertifikaya ihtiyacı olan öğrenciler için kayıt formunu doldurmaları, kimlik bilgileri ve sınav ücretlerini ödemeleri yeterli olacaktır.

Antalya Tömer Dil kursu için Ankara Üniversitesi Tömer Antalya İletişim: 0(242) 344 80 08

Antalya Yabancı Dil Kursları
Antalya Yabancı Dil Kursları
TÖMER Antalya İngilizce Kursu

Tömer İngilizce kursu ile profesyonel iş hayatınızda sizlere yeni kapılar açacak Tömer iş İngilizcesi sertifikasıyla Avrupa Dil standartlarına uygun bir İngilizce bilirlik durumunuzu sertifikalandırabilirsiniz. Ayrıca iş hayatınızda bir adım öne geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra genel İngilizce ve konuşma odaklı İngilizce kursları ile size en uygun ve Antalya’nın en kaliteli İngilizce kursunu alabilirsiniz. Anadili İngilizce olan eğitmenler tarafından en fazla 6 kişilik sınıflarda sunduğumuz. Alanında tecrübeli ve uzman eğitmenlerimizle kısa zaman içerisinde İngilizce konuşabilirsiniz.

Antalya Yabancı Dil Kursları

Derslerimiz genel anlamda konuşma ağırlıklı sınıflardan oluşmaktadır. Çünkü konuşma odaklı yabancı dil eğitimi modelini daha çok önemsiyoruz. Yabancı dil öğrenmedeki en büyük problemlerden biri olarak gördüğümüz. Anlayabiliyorum ama konuşamıyorum ön yargısını kursiyerlerimizde oluşmasın diyedir. Genel olarak Antalya’da İngilizce Kurslarında öğrenciyi grammere boğarak öğrenmesi daha da zorlaştırılmakta. Tamamen demorize olmalarına sebep olmaktadır. Biz Sam Bilim Akademi olarak buna kesinlikle karşıyız. Evet grammer önemlidir. Fakat yabancı dil eğitimlerinin ilk ve en önemli amacı konuşmak olmalıdır.

Kursiyerlerimize kurslarımızın yanı sıra Ücretsiz İngilizce konuşma grupları da sunmaktayız. Bu şekilde dilini sürekli canlı tutabilmektedir.

Antalya Tömer İngilizce Dil kursu için Ankara Üniversitesi Tömer Antalya İletişim: 0(242) 344 80 08 – 0530 975 81 08

TÖMER Antalya Almanca Kursu

Antalya Almanca kursu Tömer üzerinden sertifikalandırılmaktadır. Ankara Üniversitesi Tömer Avrupa Dil Standartlarına göre Almanca kurslarını sertifikalandırmaktadır. Almanca A1-A2-B1-B2-C1-C2 kurslarını Akdeniz bölgesi Ankara Üniversitesi Tömer eğitim programlarına dahil olarak Almanca öğrenebilirsiniz. En fazla 6 kişilik sınıflarda. Alanında uzman eğitmenler tarafından talep edilen tüm seviyelerde Almanca kursuna katılabilirsiniz. Ayrıca Tömer üzerinden sertifikalandırabilirsiniz. Antalya Yabancı Dil Kursları

Antalya Tömer Almanca Dil kursu için. TÖMER Antalya İletişim: 0(242) 344 80 08 – 0530 975 81 08

TÖMER Antalya Rusça Kursu

Antalya Tömer Rusça kursu ile hem Rusça öğrenip. Hem de resmi şekilde Tömer üzerinden Rusça eğitiminizi sertifikalandırabilirsiniz.

Başa dön
Ara