fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Antalya Tömer Türkçe Dil Kursu

Antalya Tömer Türkçe Dil Kursu

Antalya Tömer Türkçe Dil Kursu Yabancılara Türkçe eğitimi sunmayı hedefleyen ve resmi kurumlar için gereken “Türkçe Sertifikası” almanızı sağlayan bir kurstur. Ayrıca Türkiye’de eğitim görmek için, oturum izni ve çalışma izni gibi gereken durumlarda talep edilen Türkçe anlama-okuma-konuşma becerilerinizi kanıtlamak için sizden istenilen belgeyi size sunmaktadır.

Antalya TÖMER dil kursları. Kurumumuz Ankara Üniversitesi Tömer ile eğitim iş birliği protokol imzalamıştır. Bu protokol kapsamında Ankara Üniversitesi Tömer ile birlikte Türkçe ve Yabancı dil eğitimleri düzenlemekteyiz. Ayrıca Türkçe seviye sınavlarıyla Türkçe bilginizi sertifikalandırabileceğiniz biçimde hizmet sunmaktadır.

Yabancılar için Türkçe dersleri almak istiyorsanız. Sıfırdan “Yabancı Dil Olarak Türkçe Eğitimi” kursuna katılabilirsiniz. Eğer belli bir seviyede Türkçe biliyorsanız ve bu seviyenizi daha da ilerletmek istiyorsanız. Türkçe Seviye Tespit Sınavına katılıp seviyenizi öğrendikten sonra sizi en uygun seviyeden eğitime başlatıyoruz.

TÖMER Antalya Türkçe Seviye Tespit Sınav Tarihleri

Sınav AdıSınav TarihiSınav Saati
Tömer Türkçe Seviye Sınavı15 Kasım16:00
Tömer Türkçe Seviye Sınavı 22 Kasım16:00
Tömer Türkçe Seviye Sınavı29 Kasım16:00
TÖMER Antalya Türkçe Seviye Tespit Sınav Tarihleri

TÖMER Antalya Türkçe Kurs Tarihleri

Kurs AdıBaşlangıç TarihiGünler
Tömer Türkçe Kursu10 KasımPazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma
Tömer Türkçe Kursu10 KasımPazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma
Tömer Türkçe Kursu Tarihleri

“Yeni bir dil, yeni kapılar, yeni bir gelecek”

Antalya Yabancılar için Türkçe Kursu

Antalya yabancılar için Türkçe kursu bir çok seviyeden oluşmaktadır. Temel düzey A1-A2. Orta düzey B1-B2. İleri düzey C1-C2 şeklindedir. Ayrıca Türkiye’de resmi kurumlar farklı seviyelerde Türkçe bilgisi istemektedir. Örneğin Türkiye’de eğitim almak istiyorsanız C1 seviyesinde Türkçe bilginizi kanıtlamak zorundasınız ve başvurular için sizden Türkçe C1 Sertifikası istenilmektedir. Bu yüzden sertifika başvurularında bunlara dikkat etmek çok önemlidir. Hatta hedefe göre Türkçe eğitimlerine dahil olmak eğitim sürecinizi hızlandıracak ve daha az maliyetle istenilen sonuca kavuşmuş olacaksınız. Çünkü özellikle dil eğitimleri uzun süren süreçlerdir. Zaman burada çok önemlidir.

Antalya TÖMER dil kursları. Kurumumuz Ankara Üniversitesi Tömer ile eğitim iş birliği protokol imzalamıştır. Bu protokol kapsamında Ankara Üniversitesi Tömer ile birlikte Türkçe ve Yabancı dil eğitimleri düzenlemekteyiz.

TÖMER Antalya Dil Kursu fiyatları 2022

Güncel Türkçe kurs ve Tömer Türkçe kurs fiyatları için Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TÖMER Antalya Telefon Numarası: 0 242 344 80 08 – 0541 975 81 08

Tömer Belgesi nasıl alınır?

Türkçe Dil Kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerler ya da Türkçe bilgisinin yeterliliğini belirlemek isteyen. Türkçe bilgisini sertifikalandırmak isteyen kursiyer veya ilgililerin katılım sağladıkları Türkçe Yeterlilik Sınavı;

Kursiyerlerin okuma-anlama-dil bilgisini. Ayrıca yazma-dinleme ve konuşma becerilerinin değerlendirildiği ve belirlendiği bir sınavdır.

TÖMER Türkçe Dil Sınavları 100 puan üzerinden değerlendirilmektedir. Belirlenen her beceri 25 puan şeklindedir. Ayrıca Sınava giren adayların okuma-anlama-dil bilgisi-yazma- dinleme ve konuşma durumlarından en az %50 oranda (12,5 puan) başarılı olmalıdır. Ayrıca Tömer Türkçe Dil Sınavı sonunda en az 80 puan alan kursiyer/ilgili başarılı sayılıp C1 seviyesinde Tömer Türkçe Dil Yeterlik Belgesi almaya hak kazanır.

Bunun yanı sıra Antalya Tömer şubesinde sadece Türkçe dil sertifikası değil. Ayrıca Antalya Tömer İngilizce Kursu, Tömer İngilizce sertifikası, Antalya Tömer Almanca kursu, Tömer Almanca sertifikası, Antalya Tömer Rusça kursu ve Tömer Rusça kursu sertifikası da almanız mümkündür. Bunun için Ankara Üniversitesi Tömer Antalya telefon numarası: 0 242 344 80 08 direkt arayabilirsiniz. Ayrıca Ankara Üniversitesi Tömer ile Akdeniz bölgesinde dilediğiniz sertifikayı alabilirsiniz.

Antalya Yabancılar İçin Türkçe Kursu

TÖMER Nedir? TÖMER Sertifikası Avantajları Nelerdir?

Günümüzde gerek iletişim araçları gerekse iş faaliyet sahalarının giderek genişlemesi birden fazla yabancı dil bilme gereksinimlerini de oldukça artırdı. Hatta yabancı dil bilmenin yanı sıra kullanılan dilin kültürel yapılarını bilmek o dilin kullanıldığı sosyolojik yapıyı da bilmek dil bilmek kadar önem taşımaktadır. Türkiye’de de Yabancılara Türkçe dilini öğretmek için Ankara Üniversitesi tarafından açılan “Türkçe ve Yabancı Dil Araştırma ve Uygulama Merkezi” Kısaca TÖMER olarak isimlendirilmektedir. Ayrıca Tömerden alınan dil sertifikaları resmi kurumlar için geçerlilik önemi taşımaktadır. Bu sebepten Ankara üniversitesi tarafından başlatılan Tömer artık bir çok üniversitede aynı isimle hizmet vermektedir. Ankara Üniversitesi Tömer olarak isimlendiriliyor. Yani Ankara Üniversitesi Tömer sertifikaları tüm resmi kurumlar için aynı nitelikte ve aynı geçerliliğe sahiptir.

Ayrıca Antalya Tömer İngilizce Kursu İçin Tıklayınız.

Ayrıca Antalya Tömer Rusça Kursu İçin Tıklayınız.

Diğer Dil Kurslarını İncelemek İçin Tıklayınız

Antalya Tömer Türkçe Dil Kursu

Sam Akademi başta Antalya olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde hem yüz yüze eğitimler hem de online sunmaktadır. Ayrıca kursiyerlerine iş hayatına adım atabilmeleri için bir çok avantaj sunmaktadır. Eğitim alan kursiyerlerimize referans olma veya talep edilen iş taleplerine yönlendirmeler gibi… Ayrıca Kursunu tamamlayan kursiyerlere aradan zaman geçmesine rağmen ücretsiz yabancı dil konuşma kulüplerine katılma imkanları sunması. Kursiyerlere yüzde yüz öğrenme garantisi sunması ile bir çok avantaj sunmaktadır.

Antalya’da Akademimizin kuruluşundan bu güne kadar hızlı bir yükselişle kalitemizden ödün vermeden sürekli kendini yenileyen vizyonumuzla en kaliteli kursları sunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizler eğitimin içerisinden öğretmenleriz. Eğitimin öneminin bilincinde hareket ediyoruz. Sam Akademinin bugünlere sürekli yükselen bir ivmeyle gelebilmesinin ve insanlar tarafından güven kazanmasının tek sebebi işini severek yapan eğitmenlerle yola devam etmesidir. Ancak işini severek yapan ve bu sevgiyi öğrencilere aşılayan eğitmenler başarılı olabilirler ve eğitim gibi uzun soluklu bir süreci en verimli hale getirebilirler.

Sizlerde kurslarımıza katıldığınızda farkı hissedecek ve öğrenmenin keyifli yönüyle tanışacaksınız.

Türkçe Kursu Antalya

Antalya Tömer Türkçe Dil Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara