fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Antalya İngilizce Kursu

Antalya İngilizce Kursu

Antalya İngilizce Kursu ile bir adım öne geçmeye ve canınızı sıkan dil probleminden kurtulmak ister misiniz? Yenilikçi öğrenme anlayışıyla sizlerin en etkin biçimde ve kalıcı şekilde İngilizceye hakim olmanızı sağlıyoruz. İster günlük hayatta konuşma İngilizcesi olsun. İster sınavlara hazırlık veya kurumsal iş İngilizcesi olsun. Alanında uzman eğitmenlerimiz. Size en uygun biçimlendirilecek kurs yapısıyla. Dil probleminizi tamamen çözeceğiz. Antalya’nın en iyi İngilizce Kursuyla tanışmaya hazır mısınız?

Sam Akademi Yabancı Dil kursları Ankara Üniversitesi TÖMER üzerinden Uluslararası Dil Standartları protokolüne göre sertifikalandırılmaktadır.

Yeni bir dil öğrenmek. Doğru kanaldan, tecrübe ve disiplinle hayata geçirilebilecek bir süreçtir. Bu konuda siz de daha önceleri mutlaka girişimlerde bulunmuşsunuzdur. İngilizceyi kendi çabalarınızla öğrenmeye çalışmış hatta belirli bir noktaya kadar ilerletmişsinizdir. Fakat bir türlü bir adım ilerisine geçerek, İngilizceyi tam olarak hayatınıza katamamışsınızdır. İşte bu noktada size gerekenleri biz sunacağız. Alanında uzman eğitmenlerimizle sizin için öğrenme süreci disiplini, doğru öğrenme metodolojisini, öğrenme yapınıza uygun örnekler, pratikler ve uygulamalar ile süreci hem hızlandıracağız hem de kalıcı bir biçime getireceğiz.

Farklı kültürlerde insanın kendini ifade biçimi hem sözlü hem yazılı biçimde önem taşımaktadır. Antalya İngilizce Kursumuzda günlük hayattaki konuşma biçimlerini derinlemesine değerlendirip kültürel biçimde öğrenmenizi sağlıyoruz. Yazışma ve iş İngilizcesini tüm yönleriyle etkin, doğru yapılarıyla öğretiyoruz. Kurs yapımızda konuşma kulüplerimiz her aşamada konseptine uygun biçimde tasarlanarak öğrencilerimizin sadece öğrenmesi değil, aynı zamanda öğrendiklerini hayata geçirebilmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde dil konusundaki önyargılar, çekingenlik, hata yapma korkularını da ortadan kaldırıyoruz.

Antalya İngilizce Kursu Ders İçeriği

Kelime Bilgisi: Günlük hayatta kullanılan. Hem konuşma hem de iş İngilizcesi için en sık kullanılan kelimeler.
Grammer – Dil bilgisi: Hatasız doğru kullanımlarıyla ve modern kullanım yapısıyla İngilizce dilbilgisi.
Okuma ve Yazma: İngilizce okuyabilme ve yazabilme konuları ve uygulamaları.
Kültürel Yapı: Sosyalleşme, diller arasındaki anlayış farkları vb.

Kurs AdıBaş.TarihiGünler ve Saatler
Konuşma odaklı İngilizce kursu A1 başlangıç
(Yüz yüze-sınıf dersleri)
13 Haziran 2023
(2-Ay)
Pzrts-Çrşb-Cuma
(18:30-20:30)
Konuşma odaklı İngilizce kursu A1
(Yüz yüze-sınıf dersleri)
14 Haziran 2023
(2-Ay)
Salı -Perşembe-Cumartesi
(18:00-20:00)
Antalya İngilizce Kursu Tarihi ve Saatleri

Antalya İngilizce Kursu Sam Yabancı Dil Kursları

1. Sam bilim akademi olarak, İngilizce derslerini verecek olan eğitmenlerimiz bu alanda tecrübe sahibi ve uzman eğitmenlerdir. Bu konuda sadece dil yapısını öğrenmekle kalmayıp tecrübeleriyle de sizlere yol gösterecek rehberler olacaktır.
2. İngilizce Kursu süresinde ihtiyacınız olan tüm ekipman ve dokümanlar sizlere ücretsiz sunulacaktır. 
3. Her zaman İngilizce konuşacağız. Sizinle sadece kurs süresince değil. Kurs bittikten sonrada öğrencimiz olarak konuşma kulüplerimize ve dil konusunda ki aktivitelerimize ücretsiz katılabileceksiniz. Hatta dil dışındaki Bilgisayar, Kişisel gelişim ve diğer Workshoplarımıza her zaman katılabileceksiniz. 
4. Sam Akademi bütün eğitimleri gibi Antalya İngilizce Kursunu da sertifikalandırmaktadır. Kurs sonunda 3 sertifika alabileceksiniz. Uluslararası geçerliliği olan sertifika. Ankara Üniversitesi TÖMERsertifika ve Sam bilim akademi Katılım ve Başarı sertifikaları. 
5. Dil kurslarımız sizin ihtiyaç ve amaçlarınıza göre şekillendirilmektedir. İster sınava hazırlık olsun. Ya da günlük kullanım için olsun. İster iş İngilizcesi vb. olsun. 

Antalya İngilizce Kurs Fiyatları

İngilizce Kurs fiyatları talep edilen seviye ve grup özel ders istekleri sonucunda en uygun bir biçimde belirlenmektedir.

Size en uygun eğitim modülü sınıf ders tarihleri için lütfen bizimle iletişime geçin:

Telefon – WhatsApp

  • 0(242) 344 80 08
  • 0541 593 81 08
  • Diğer Dil Kurslarımızı İncelemek İçin TIKLAYIN
Antalya İngilizce Kursu


Antalya İngilizce Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara