fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Unity Oyun Programlama Kursu

antalya unity

Antalya Unity Oyun Programlama Kursu

Antalya Unity Oyun Programlama Kursu, Son donemlerde özellikle trend haline gelen oyun yapım ve satış piyasası beraberinde eğitim uzmanlıklarınıda geliştirdi. Özellikle mobil teknolojilerin gelişmesi. Mobil oyunların çeşitliliğini artırdı. Unity vb. Oyun motorları oyun yapımı için kolay ve kullanışlı araçlar haline geldiler. Özelliklede on plana çıkan iki oyun motoru bulunmakta. Bunlardan birisi Unity diğeride Unreal Engine. Bizler her iki oyun motorunun eğitimlerini bünyemizde bulundurmakta ve kursiyerlerimize bu eğitimleri sunmaktayız.

Unity Nedir? Nasıl Çalışır?

Unity bir toplayıcı oyun motorudur desek yanlış olmaz. C Sharp programlama dilini kullanarak kodlaması yapılmaktadır oyunların. Görsel nesneleri gerek kendi içerisinde gerekse dışardan hazır şekilde alınabilmektedir. Kısaca nesnelerin bir araya getirilip C Sharp ile kodlanarak oyunlaştırılmasını sağlayan bir optimizasyon aracıdır.

Neden Unity Öğrenmelisiniz? Avantajları Neler?

Unity diğer oyun motorlarına nazaran kullanımı daha kolay ve rahattır. Dünyada en popüler dillerden olan c Sharp dilini kullanması ekosisteminin çok gelişmesine olanak sağlamıştır. Çünkü yazılım alanlarında Eko sistem ne kadar gelişirse popülerlik ve kullanım o kadar artacaktır. Çünkü oyun yapımı için gereken kaynaklar fazla ve kolay ulaşılmaktadır. Sonuçta Unity gerek kaynak gerekse destek bakımından diğer bir çok oyun motorundan acık ara öndedir. 2021 yılındaki son güncellemeler ile grafik ve optimizasyon iyileştirmeleriyle üretilen oyunların kalitesi daha da artmıştır. Yani Unity destek gören bir oyun motorudur. Yatırım yapmak için doğru oyun motorudur.

Unity Kursunun İçerisinde Neler var? Neler Öğreneceksiniz?

 • C Sharp programlama dili
 • Photoshop
 • İllistator
 • 3dmax
 • Autocity
 • Fuse
 • Animasyon
 • Unity

Antalya Unity İle Oyun Programlama Kursu

Oyun programlama öğrenerek çok rahat iş bulabilirsiniz. Ülkemizde yeni gelişmeye başlayan dijital oyun sektöründe çok acık bulunmakta. Nitelikli oyun programcıları bir çok firmanın arayışındaki kişiler durumunda. İş ilanlarında dikkatınızı illa ki çekmiştir. İlanlarda Unity bilen. Unity ile oyun programlamaya hakim eleman aranıyor, diye. Unity öğrenmek sadece oyun yapacağınız anlamına gelmiyor. Yetenekli olduğunuz veya keyif aldığınız kısımlarıyla takımlar da da yer alabilirsiniz görsel tarafta çalışmayı istiyorsunuzdur bir takınım grafik tasarım kısmında yer alabilirsiniz yada sadece kodlama kısmında da yer alabilirsiniz. Hatta kendinizi belirli alanda daha da geliştirip sanatsal boyutta işler yapabilir. Harika kariyere imza atabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey doğru bir başlangıç alanında tecrübeli bir eğitmenden ders almak sadece öğrenmek değil size bu yolda nasıl ilerleyeceğiniz hakkında rehberde olacaktır. Bizde Sam Bilim Akademi olarak öğrencilerimize tamda bunu sunuyoruz. Sadece oyun programlamanın öğrenmesiyle değil sektörde nasıl iş bulacaksınız. Nasıl para kazanacaksınız. Bunları da öğretmeye kursiyerlerimize rehber olamaya çalışmaktayız.

Derslerimizi Antalya’da örgün-yüzyüze dersler olarak alabilirsiniz. Sınıflarımızı 4 kişiden oluşturuyoruz. Bunun yanı sıra özel derslerimizde bulunmakta.
Online derslerimizde ise gruplarımızı en fazla 6 kişiden oluşturmaktayız. Online dersleri istediğiniz her yerde ve her şekilde katılabilsiniz.

Kurumumuzda salgın tedbirlerine titiz bir şekilde uymaktayız. Sınıflarımız sosyal mesafe kurallarına uygun bir biçimde yeniden tasarlandı.

Antalya Unity Kursu Sertifikalı Bir Eğitim Programıdır.

Sertifikalar

 • Üniversiteden Onaylı Sertifika. (e-devletten sorgulanabilir)
 • Sam Bilim Akademi Katılım ve Başarı Sertifikası
 • Referans Portföy

________________
Detaylı Bilgi İçin Direkt Destek Hattımızdan Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

 • Tel-Wp: 0541 593 81 08 Muratpaşa Şube
 • Tel-Wp: 0535 376 81 08 Konyaaltı Şube
 • Tel: 0242 344 80 08 Muratpaşa Şube
 • Tel: 0242 503 80 08 Konyaaltı Şube

Diğer Kurslarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayın

Antalya Unity Kursu

Unity Oyun Programlama Kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara