fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Rusça Kursu

Rusça Kursu

Rusça Kursu kayıtlarımız başladı. Sizlerde anadil seviyesinde Rusça konuşmak ister misiniz? Sizler için özel olarak hazırladığımız eğitim içeriğimiz ve alanında tecrübeli anadili Rusça olan eğitmenlerle kısa sürede Rusça öğrenebilirsiniz. Kapsamlı Rusça eğitimlerimiz, uluslararası dil standartlarına uygun biçimde sunulmaktadır.

Antalya’nın en kaliteli yabanci dil kurslarını yılların tecrübesiyle sizlere sunmaktayız. Pozitif, iletişimi güçlü ve işini severek yaban eğitmenlerimiz. Sizlerde kısa zaman içerisinde Rusçayı anadiliniz gibi konuşabilirsiniz. Sıfırdan başlayarak A1-A2 seviyelerini alıp ardından orta seviye B1-B2 seviyelerine geçebilirsiniz. Ayrıca ileri seviye Rusça C1-C2 derslerimiz de bulunmaktadır.

Kurs AdıBaşlangıç TarihiGün ve Saat
Rusça Kursu (A1)22 Ağustos 2023Pazartesi-Çarşamba-Cuma
(18:30-20:30)
Rusça Kursu (A1)22 Ağustos 2023Cumartesi-Pazar
(15:00-17:00)
Rusça Kursu (A2)15 Eylül 2023Pazartesi-Çarşamba-Cuma
(20:30-22:30)
Antalya Rusça Kursu Tarihleri

Antalya’da kaliteli bir Rusça kursu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Günlük hayatta iletişim becerilerini geliştirme. Etkin bir iletişim becerisi kazanmak için kaliteli bir eğitim almak şarttır. Ayrıca Rusça konuşma odaklı derslerimiz, yoğun bir biçimde günlük hayatta kullanılan kalıplar üzerine örneklerle pekiştirilmiştir.

Rusça Kursu Antalya Yabancı dil kursları
Rusça Kursu

Etkili Yöntem, Kalıcı Öğrenme

Rusça Kursu Antalya

Yabancı dil öğrenmenin bu kadar önemli olduğu günümüzde, Antalya’da en çok tercih edilen Rusçayı öğrenerek kendinize en büyük yatırımı yapmış olacaksınız. Sizlere yepyeni kapılar ve olanaklar sunacaktır. Ayrıca iş bulma konusunda en çok tercih edilenler arasına gireceksiniz. Çünkü özellikle Antalya’da yaşayan ve anadili Rusça olan çok fazla sayıda kişi bulunmaktadır. Bu sebepten işletmeler Rusça bilen personel çalıştırmaya öncelik vermektedirler. Eğer yabancı dil olarak Rusçayı tercih ederseniz emin olun pişman olmazsınız. Anadili Rusça öğretmenlerimizden alacağınız kaliteli bir eğitimle sizlerde yeni dilinizi doğru biçimde konuşmaya başlayacaksınız.

Öğretmenlerimizi seçerken özellikle iletişim yönü güçlü olan. Öğrencilerimize öğrenme sürecini sevdirebilecek, pozitif ve güler yüzlü eğitmenlerden oluşturmaktayız. Bu şekilde zor gibi görünen yabancı dil öğrenme sürecini en keyifli hale getirerek öğrencilerimizin derslerden maksimum verimi olmalarını sağlıyoruz. Çünkü yabancı dil eğitimlerinde en önemli unsur, doğru bir öğretmenle birlikte yola devam etmektir.

İşinizi Şansa Bırakmayın

Antalya’nın En iyi Rusça kursu

Yabancı dil eğitimlerinde 10 yılı aşkın tecrübemizle öğrencilerimize en kaliteli dil kurslarını en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz. Dil öğrenme konusundaki ön yargıları ortadan kaldırarak öğrenme sürecini en etkin tekniklerle öğrencinin sevebileceği, dersleri heyecanla takip edeceği şekilde sunmaktayız. Bu sebepten sınıflarımızı ne çok kalabalık tutmamaktayız. Ayrıca konuşma pratikleri için ayrı etkinlikler düzenlemekteyiz. Çünkü kalabalık sınıflarda öğrencilerimizin kaybolmasını istemiyoruz. Bizim için her öğrenci kıymetlidir. Her öğrencimiz ile özel olarak ilgilenerek öğrenme durumunu ve ilerleyişini takip etmekteyiz. Bu sekil de yabancı dil öğrenme misyonumuzu hep zirvede tutmaktayız. Bu yüzden Antalya’nın en iyi dil kursu diyoruz. Bu vizyonumuzu devam ettirip tamamen öğrenci odaklı eğitimlerimiz de devam edeceğiz.

Rusça Kursu ile Fark Yaratın

Rusça Öğrenmek Çok mu Zor?

Dünya dilleri arasında öğrenmesi en zor diller denilince Rusça, Arapça ve Çinceden sonra en zor öğrenilen 3 dil olarak belirtilmektedir. Bu sakın gözünüzü korkutmasın. Zor denilmesi kıymetini daha da artırmaktadır. Ayrıca zoru başarmak için yapmanız gereken tek şey doğru bir noktadan başlangıç yapmaktır. Çünkü yanlış başlangıçlar sizlere hem zaman hem de para kaybettirecektir. Bu sebepten işinizi şansa bırakmadan en profesyonel eğitimi sunan kaliteli bir Rusça kursundan başlamanız sizin avantajınıza olacaktır.

Tüm Seviyelerde Kalıcı Öğrenme

Sıfırdan başlayarak anadil seviyesine kadar ilerleyebileceğiniz eğitimimiz toplamda 6 kurdan (A1-A2-B1-B2-C1-C2) oluşmaktadır. Her seviyeden sonra seviye tespit sınavları yapılarak seviyeniz ölçülür. Ayrıca her seviye sertifikalandırılmaktadır. Aldığınız eğitimlerin sonunda bir çok sertifika alma şansını olacaktır.

  • Sam Bilim Akademi Rusça Seviye Sertifikası
  • Gedik Üniversitesi – İGÜN-TÖMER Rusça Sertifikası
  • Uluslararası Geçerli ICCW Rusça Sertifikası

Kariyerinizde yepyeni bir sayfa açmak için yapmanız gereken tek şey azimli bir biçimde adım atmak ve doğru bir şekilde başlamaktır.

Antalya Rusça Kursu
Antalya Rusça Kursu

Öğrenme Garantili Rusça Kursu

Yabancı dil kurslarımızın tamamında olduğu gibi Rusça derslerimizde de öğrenme garantili eğitimler sunmaktayız. Şimdiye kadar bu konuda herhangi bir öğrenmeme durumu yaşanmadı fakat ola ki öğrenmede bir sorun yaşadınız ve ya zorlandınız. Hemen aynı seviyede ki yeni başlayan bir sınıfa ücretsiz katılabilirsiniz.

Sam Bilim Akademi Öğrenme Garantili Rusça kursu fırsatlarını kaçırmayın! Antalya’nın en iyi Rusça Kursu, Antalya merkez, Muratpaşa, Lara, Konyaaltı, Kepez ve bir çok bölgesinden kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Antalya Rusça Dil Kursu Fiyatları ?

Eğitimlerimizi alanında en tecrübeli, iletişimi güçlü, pozitif eğitmenlerle sunmaktayız. Rusça A1 seviye kurs fiyatı : 3200 TL. Ayrıca Rusça özel ders olarak da alınabilmektedir. Rusça özel derslerde ders saatine göre Rusça kurs fiyatı hesaplanmaktadır. En güncel kurs fiyat ve tarihleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Rusça A1 Kaç Saat?

Rusça A1 seviye ortalama 50-60 saat sürmektedir.

Online Rusça Kursu var mı?

Evet, Antalya’da yüz yüze sınıf dersleri ve Rusça özel derslerinin yanı sıra Rusça Online derslerimiz ve sınıflarımız bulunmaktadır.

Rusça Kursu Ücretsiz mi?

Hayır, tüm kurslarımız ücretlidir. Sadece konuşma ve yabancı dil ile ilgili diğer etkinliklerimiz ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Rusça ne kadar zamanda öğrenilir?

Bu sorunun çok geniş bir cevabı vardır. Ayrıca konuşmanın ihtiyaca göre belirlenmesi daha doğru olacaktır. Bu sorudan kastedilen akıcı bir biçimde Rusça konuşmak ise B seviyelerinden itibaren akıcı bir biçimde konuşmaya başlayabilirsiniz. Bu da yaklaşık 6 aylık bir kurs ile halledilmektedir.

Öğrenme için Ön Şart var mı?

Herhangi bir ön şart bulunmamaktadır. Sağlık problemleri (görme-işitme vb.) olmaması yeterlidir.

Yabancı Dil Kursları fiyatları ve ödeme şartları nasıl?

Tüm eğitimlerimizde eğitim süresince tamamlayabileceğiniz taksit imkanları bulunmaktadır. Yabancı dil kurslarımız için en güncel fiyatlara telefonla ulaşabilirsiniz.

Rusça en kolay nasıl öğrenilir?

Yabancı Dil Kurslarımız öğrenme metodolojilerini konuşma odaklı olarak en basit şekilde öğretip dili hayata geçirme üzerine kuruludur. Çünkü konuşulmayan bir dil etkinliğini fazla sürdüremez. Bunun için öğrenilenlerin mutlaka konuşmaya aktarılması gerekmektedir.

Başa dön
Ara