fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Antalya Yaz Okulu – 2024

antalya yaz okulu yazılım ingilizce sanat atölyesi drama sam bilim akademi

Antalya Yaz Okulu – 2024

Tam Gün Antalya Yaz okulu 2024 Programımız, öğrencilerin yaz tatillerini eğitici ve verimli hale getirmelerine yardımcı olan programlardan oluşmaktadır. Kurslarımız , çocuklara ve gençlere birçok farklı konuda eğitim imkanı sunar. Genellikle onların yeteneklerini geliştirmelerine ve bilgilerini genişletmelerine yardımcı olur. Ayrıca yaz okulumuzda, çocukların yeni arkadaşlar edinmelerine, yeni alanlar ve yeni deneyimler kazanmalarına da fırsat verir.

Yaz okulumuzda, çocuklara ve gençlere hobilerini geliştirme fırsatı sunacağız. Sanat atölyesi ile çocuklar resim, boyama gibi birçok farklı hobide eğleneceklerdir. Bu sayede öğrencilerin yeteneklerini geliştirmelerine ve hobilerinde ilerlemelerine yardımcı olur.

Yaz okulumuzda, öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak programları almalarına dikkat ettik. Yaz okuluna katılan öğrenciler, farklı yaşlardan, farklı kültürlerden ve farklı ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışırlar. Bu sayede, öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirmelerine ve farklı insanlarla iletişim kurma becerilerini artırmalarına yardımcı olur.

Tam Gün Yaz okulumuzda yabancı dil olarak ingilizce ve ikinci dil olarak rusça , fransızca olarak seçenekler sunduk. Yabancı dil öğrenmek, öğrencilerin kültürleri tanımalarına ve dünya görüşlerini genişletmelerine yardımcı olur. Yabancı dil yaz okulu programımız ile yabancı dil öğrenme süreci şu şekildedir. Ayrıca öğrenciler dilbilgisi kurallarını öğrenir, kelime hazinelerini geliştirir ve dilin pratik kullanımını öğrenirler. Bu sayede, öğrenciler, yabancı dilleri daha akıcı bir şekilde kullanabilirler.

Tam Gün Yaz okulumuzda iddialı olduğumuz bir kısım ise Bilişim. Bilişim üzerine yaz okulu programımız. Bunlar yazılım geliştirme, oyun programlama gibi yazılım programları. Arduino gibi Robotik Kodlama yazılımı. Grafik tasarım , web tasarımı ve çizgi film yapımı gibi tasarım programı. Ayrıca animasyon ve videografi gibi öğretici konular yer alır.

7-12 Yaş Antalya Yaz Okulu 2023 Programımızın detayları için tıklayın
13-18 Yaş Antalya Yaz Okulu 2023 Programımızın detayları için# tıklayın:

Antalya Yaz Kursu

Yaz kurslarımız birbiriniz tamamlayan eğitimler şeklinde de alınabilmektedir. Örneğin Robotik kodlama derslerinin hemen ardından. İster İngilizce kursuna, ister İkinci Yabancı Dil kursuna, isterse de Yazılım kurslarına katılması mümkündür. Ayrıca diğer programları Tam Gün Antalya yaz okulu paketi halinde alan öğrencilerimize indirim imkanı sunulmaktadır.

Yenilikçi eğitim modelimiz ile Antalya’nın en kaliteli bir şekilde eğitimlerinizi almanız sağlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizden ve velilerimizden gelen taleplerle farklı kurs yapıları da oluşturmaktayız. Örneğin bu yıl velilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda. Daha önce robotik kodlama derslere ek olarak C# programlama ile yazılım eklenmiştir. Aynı zamanda çizim kısmı ekleyerek çizgi film yapımı ve web tasarım dersleri ile tasarım alanını zenginleştirdik.. Ayrı bir yapıyla Antalya’da ilk kez olacak olan bir kurs olan “web tasarım ” olarak eğitim ekleyerek yenilik kazandırdık.

Yaz Kursumuzda talep üzerine sertifika almak isteyen öğrenciler sınavlara girerek aşağıdaki sertifikaları alabilirler.

İngilizce Ankara Üniversitesi Tömer sınavlarına girerek sertifika alabilirsiniz.

C# Yazılım , Oyun Programlama ve Grafik Tasarım programları için E-Devlete işlenen sertifika ve ICCW Uluslararası sertifika alabilirsiniz.

Bu konuda detaylı bilgi almak için:

0242 344 80 08

0541 593 81 08

Bizi Arayabilirsiniz.

Dilerseniz Formu Doldurun Biz Sizi Arayıp Bilgi Verelim;

Antalya Yaz Okulu - 2024
Antalya Yaz Okulu – 2024
Antalya Yaz Okulu – 2024

Antalya Yaz Okulu – 2024” için bir görüş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara