fbpx

Sam Bilim Akademi

Yeni Nesil Yazılım Eğitimleri

Swift ile IOS Yazılım Uzmanlığı

Swift ile IOS Yazılım Uzmanlığı

Swift ile IOS Yazılım Uzmanlığı. Yazılım alanında en popüler alanlardan olan İOS uygulama geliştirme konusunda uzman olmak ister misiniz? Bu kurs ile sizlerde Swift programlama diliyle profesyonel uygulamalar geliştirebileceksiniz.

Mobil uygulamalar günümüzde en çok kullanılan araçlardandır. Her gün yeni yüzlerce uygulama mağazalara eklenip insanların kullanımına sunulmakta. Mobil uygulama alanında iki büyük platform bulunmaktadır. İos bunlardan biri diğeri de android. Sonuçta İOS uygulama geliştiricisi olmak genişleyen Apple eko sisteminde yer almak ve yüksek gelir elde etmek için iyi bir yatırım olacaktır.

Yazılım alanında mobil geliştiriciliği tercih olarak çok popüler bir durumda. Çünkü hem yeni fikirleri piyasaya sunmak, yatırım yapıp başarılar elde etmek. Hem de hali hazırda bulunan uygulamaların genişleyen kadrolarında yer alma olanakları gittikçe artmaktadır. Profesyonel IOS yazılım uzmanı çok rahat bir şekilde yüksek maaşlarla iş olanakları bulabilmektedir. Bu kursun amacı da sizleri tam donanımlı profesyonel bir mobil yazılım uzmanı haline getirmektir.

Bu Kursta Neler Var?

Sam Bilim Akademi olarak alanında uzman, sektörel tecrübe sahibi eğitmenlerimizle Antalya’da yedi yılı aşkın bir süredir İOS yazılım uzmanlığı dersleri vermekteyiz. Hatta sadece programlama dili yapılarıyla sınırlı kalmayıp. Sonuçta sıfırdan uzmanlığa giden bütün aşamaları en nitelikli biçimde öğrencilerimize sunmaktayız. Türkiye’deki en kapsamlı ve kaliteli İOS uygulama geliştirici kursunu sunmaktan gurur duymaktayız.

İos uzmanlığı kursu Swift programlama diliyle. Toplamda 180 saatlik bir paketten oluşmaktadır. 120 saat eğitim ve 60 saat ise gerçek bir projenin ile sıfırdan mağazada yayınlanmaya kadar olan aşamalarından oluşmaktadır. Çünkü dinlemek, uygulamak, pratik yapmak başlı başına mobil geliştirme için yeterli olmayabiliyor. Sonuçta geliştirilen bir proje tecrübe ve hataları görme açısında rehber olacaktır. Ayrıca kursiyerlerimizin portfolyo oluşturmalarında da önem taşımaktadır.

Swift dili öğrenmesi oldukça kolay bir dildir. Çünkü Swift programlama dili bir çok dilin kolaylıklarını bünyesine katarak oluşturulmuştur. Hatta hız ve performans konusunda çok verimli çalışan bir dildir. Kurs boyunca yüzlerce örnek uygulama yaparak sizlerde yürür gibi kod yazabileceksiniz. Framework kısmı biraz farklı o kadar. Fakat bunlarda öğrenmesi oldukça rahat yapılar. Sadece biraz çaba gerektiriyor.

Kurslarımız Grup ve Özel dersler olarak sunulmaktadır.

Grup derslerimizi, öğrenme verimini maksimum düzeyde tutabilmek için en fazla 4 kişilik sınıflar şeklinde sunuyoruz. Eğitimlerimize Öğrenme garantisi veriyoruz.

Sınıflarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Pandemi kurallarına titiz bir biçimde uymaktayız.

Swift ile IOS Yazılım Uzmanlığı

Sertifikalar
  • Uluslararası Geçerliliği Olan Sertifika
  • Üniversite Onaylı Sertifika (e-devletten sorgulanabilen)
  • Kurumumuzun Katılım ve Başarı Sertifikası

Size için uygun sınıf ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz:

  • Tel: (0242) 344 80 08
  • WhatsApp : 0541 593 81 08
Antalya ios yazılım uzmanlığı
Antalya İOS yazılım Uzmanlığı
Eğitim İçeriğinde Neler Var?

İOS Mobil Uygulama Nedir ?
Swift Dili Nasıl Bir Dildir?
Algoritma Nedir? Algoritma Oluşturma
Swift Temel Konular
Fonksiyonlar
Enumeration Kullanımı
Hata Yakalama ve Hata Yönetimi
Sınıf (Class) Yapıları ve Nesnel Programlama
Structure Yapıları
IBOutlet ve IBAction Kavramları
Viewler
Extensionlar
View Animasyonları
ViewController Yaşam Döngüsü
UIAlertController İle Açılır Pencereler
Dosya İşlemleri
Network İşlemleri
Konum Tabanlı İşlemler
Cihaz Donanım İşlemleri
Kullanıcı Bildirimleri
WebServis Kavramı ve WebServis Kullanım Alanları
Harici Kütüphaneler ve Cocoapods Kullanımı

İos Mobil Uygulama Kurs Fiyatları

Size için uygun sınıf ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz

Swift Programlama Dilini Öğrenmek Zor mu?

Swift dili bir çok programlama dilinin kolay yönlerini bünyesine katarak ortaya çıkmış bir dildir. Sonuçta oldukça rahat hızlı ve öğrenmesi kolay bir dildir. Hatta programlama dili geçmişiniz varsa öğrenmeniz çok daha kolay olacaktır.

İOS Kursuna Katılım Şartı Var mı ?

Temel bilgisayar bilgisi olması yeterlidir. Çünkü kursumuz sıfırdan uzmanlığa şeklinde planlandı.

Kurs Ne Kadar Sürüyor.

Grup dersleri yaklaşık 7 ayda tamamlanmaktadır. Özel dersler ders yoğunluğuna göre uzayıp kısalabilmektedir. Bu yüzden grup dersleri dışındaki eğitim süreleri öğrenciyle öğretmen arasında değişkenlik göstermekte.

Mobil Uygulama Yapmak Zor mu?

Mobil uygulama yapmak zor değildir. Sonuçta yeni bir alana giriliyor bu yüzden bir çok konunun zor görünmesi, bunu ben nasıl yapacağım denmesi normaldir. Çünkü Yazılım alanına hep bir yetenek gibi bakılmakta ve öyle bir algı oluşmaktadır. Bu doğru değildir.

İOS mu Öğrenmeliyiz yoksa Android mi?

İki platformda çok önemli platformlar ikisini de öğrenmek ne güzel olurdu 🙂 Burada karar vermenizi kolaylaştırmak için şu soruları kendinize sorup cevaplarına göre tercih yapabilirsiniz. Sizden hangi alanda işler talep ediliyor? Hangi dili öğrenirsem kolay iş bulabilirim. Hangi dili öğrenirsem para kazanabilirim? Bu sorular karar vermenize yardımcı olacaktır. Sonuçta uzun bir yola girmeye karar verirken araştırmakta ve doğru karar vermekte fayda vardır. Hatta karar vermeden önce bizi ziyaret edip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden İOS ?

İos günümüzde çok popüler bir konumda. Gerek donanımsal gerekse yazılımsal anlamda dünya devlerinden biri. Eğer yazılım alanında ki iş ilanlarını ve proje taleplerini incelerseniz. Özellikle mobil ürün talepleri İos ve Android dışında yok gibidir. Bu da bu alanda iş yapma kapasitesini oldukça artırmaktadır. Sonuçta her insan verdiği emeğin karşılığını almayı ister. Yazılım alanı tamamen sabır ve çalışmayla alakalı ve uzun süreler gerekmektedir. Bir yazılım uzmanı olmak için. O yüzden kimse iş yapamayacağı bir alana yatırım yapmak istemez. Kendinize bir nitelik katarken sizi motive edecek unsurlar önemlidir. Swift diline hakim problemleri çözebilecek bir uzman haline geldiğinizde. Çok rahat bir biçimde işler bitirebilir. Hatta yüksek gelirler kazanabilirsiniz. İster kendi uygulamalarını yaratıp mağaza geliri elde edin. İsterseniz de yazılım firmalarında çok rahat iş bulabilirsiniz.

Size için uygun sınıf ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz:

  • İletişim İçin:
  • Tel-Wp: 0541 593 81 08 Muratpaşa Şube
  • Tel-Wp: 0536 799 85 08 Konyaaltı Şube
  • Tel: 0242 344 80 08 Muratpaşa Şube
  • Tel: 0242 503 80 08 Konyaaltı Şube

Diğer Kurslarımızı incelemek için lütfen TIKLAYIN

Swift ile IOS Yazılım Uzmanlığı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Ara